ضرورت مقابله نسل جوان با تحریف دفاع مقدس و مدافعان حرم
ضرورت مقابله نسل جوان با تحریف دفاع مقدس و مدافعان حرم

حجت‌الاسلام «آل هاشم» گفت: نسل جوان کشور باید با جریان تحریف اسلام ناب محمدی تا تحریف دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم مقابله کند.

حجت‌الاسلام سید محمدعلی آل هاشم نماینده ولی‌فقیه در استان آذربایجان شرقی در دیدار دانش‌آموزان نخبه و اعضای تشکل‌های دانش‌آموزی استان، با بیان اینکه تشکل‌های دانش‌آموزی نقش تربیتی در آموزش و پرورش نسل جدید دارند، اظهار داشت: با توجه به مجازی شدن آموزش مدارس در زمان شیوع کرونا، نباید از تربیت و تزکیه آینده‌سازان کشور غافل شویم و باید تشکل‌های دانش‌آموزی به نسبت کارکردهایی که دارند، در امور پرورشی دانش‌آموزان نقشی فعال ایفا کنند.

وی افزود: در آموزش مجازی نقش تعلیمی و تربیتی خانواده‌ها هم پررنگ شده است که در این زمینه هم تشکل‌های دانش‌آموزی می‌توانند حضور و نقشی اثرگذار داشته باشند.

امام جمعه تبریز با بیان اینکه مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب نسل جوان کشور است، ادامه داد‌: نسل جوان کشور باید با جریان تحریف اسلام ناب محمدی تا تحریف دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم مقابله کند.

حجت‌الاسلام آل هاشم با اشاره به رویداد‌های تاریخی روز ۱۳ آبان، تصریح کرد: پیام این روز پرشکوه برای همه دانش‌آموزان دنیاست که باید در برابر قدرت‌های چپاول‌گر ایستاد و عزت را به زندگی ذلت‌بار ترجیح داد.

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان شرقی با پاسداشت فداکاری‌ها و افکار بلند دانش‌آموزان دوران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان آن دوران به ما یا دادند که حقوق ازدست‌رفته خود را باید از چنگال مستکبران بیرون بکشیم که در عصر حاضر با رویش‌های انقلاب و نسل جوان در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی بر توطئه‌های دشمنان فائق آمده و هرروز برای اعتلای نام ایران اسلامی نقشی جاودانه زده است.

انتهای پیام/