بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای می فرمایند:

«هر شهید یک نماد است؛ سعی کنید چهره‌ی شهدا را آن چنان که هست برای جوان‌های امروز روشن کنید؛ و به آنجا منتهی بشود که جوان‌ها به این نمادها دل ببندند؛ آن وقت راه آنها را دنبال می‌کنند. این درست نقطه‌ی مقابل آن حرکتی است که سعی می‌کند جوان ما به نمادهای هرزگی و فساد و دنیاطلبی دل ببندد.»

پایگاه خبری تحلیلی و تخصصی فرهنگ ایثار و شهادت ، ایثارپرس  isarpress.ir    متعلق است به پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار که در فروردین ماه ۲۲/۱/۱۳۹۹ به اولین قرارگاه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت «میثاق» در فضای مجازی ارتقاء یافت و در یادمان شهدای دشت ذوالفقاری در ۹ کیلومتری شهر خونگرم آبادان در جاده قفاص روبروی روستای سادات استقرار یافت تا در این شرایطی که  دشمنان همه گونه در حال ضربه زدن می باشند و از طرفی عوامل داخلی آنها به عنوان گرگ های آرایش گرفته در لباس میش با هزاران توجیه و سوءاستفاده از اعتماد نظام و ولایت به ضربه زدن مشغول هستند، در ادامه راه (امام خمینی رحمت الله علیه) و اجرای فرامین مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (حفظ الله تعالی) کوشا باشد.

لازم به ذکر است پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار اولین سایت دفاع مقدس و شهدا می باشد که حدود بیست سابقه فعالیت دارد. سال هایی پر از پیروزی ها و کارهای نیمه تمام و تمام شده، شکست ها و ناکامی ها، بی مهری ها و کم لطفی ها و اتفاقات و «غفلت» و بی توجهی مسئولین و حتی خیانت هایی از طرف نفوذی ها و دشمنان به ظاهر خودی و… که بیان همه آنها هم شیرین و هم دردآور و جگر سوز است ولی به لطف خدا و مدد شهدا تا کنون توانسته با قدرت و قوت تمام به پیش برود و خاری باشد در چشم دشمنان داخلی و خارجی.

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار و قرارگاه فضای مجازی ترویج فرهنگ ایثار و شهادت «میثاق» در راستای زنده نگهداشتن ارزشها و پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت راه اندازی شده است و به هیچ نهاد، گروه و سازمانی وابسته نیست و به صورت کاملا خصوصی اداره می شود.

 

پایگاه فرهنگی اجتماعی شفیق فکه، شبکه ایثار

قرارگاه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت «میثاق»

 

سید شهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی:

بگذار اغیار هرگز در نیابند كه این قلب‌های ما از چه اشتیاق و شور و نشاطی مالامال است و روح ما در چه ملكوتی شادمانه سر می‌كند و سر ما در هوای كدامین یار خود را از پا نمی‌شناسد. بگذار اغیار هرگز در نیابند.

دشمن ما وابسته به سلاح‌های جور واجوری است كه به قیمت نوكری‌اش به او داده‌اند، اما مؤ‌من وابسته نیست. هر نوع وابستگی مؤ‌من را از وصول به حق باز می‌دارد و همچون غل و زنجیری كه بر دست و پای زندانیان می‌بستند، او را به زمین می‌چسباند و قدرت قیام را از او می‌گیرد. مؤ‌من اگر وابستگی داشته باشد نمی‌تواند قیام كند و عصر ما عصر قیام است.

اهل حق همواره در مظلومیت زیسته‌اند. در عصر جاهلیت، عدالت مفهوم ازیادرفته‌ای است. اهل دنیا را خواب مستی در ربوده است و دزد و شحنه نیز دست در دست هم دارند. آیا چشمی بیدار نمانده است؟ همه چیز در كف نمرود و نمرودیان است. آنها مهلت یافته‌اند تا جهان را میان خویش قسمت كنند و شحنه و قاضی را نیز خود بر گزینند. حكومت ظاهر در كف نمرود است، اما كعبه‌ی عشق را ابراهیم بنا كرده است. ای ابراهیمیان، فریب ظاهر را نخورید! گلستان عدالت در باطن آتشی است كه نمرود بر افروخته است.

کوشش در راه سرافرازیها