حاج عبدالرسول استوار، محمود آبادی هم آسمانی شد
حاج عبدالرسول استوار، محمود آبادی هم آسمانی شد

سلام علیکم انا لله و انا الیه راجعون مطلع شدیم که سردار حاج عبدالرسول استوار، محمود آبادی هم آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست. ایشان از فرماندهان اطلاعات و عملیات نیروی زمینی بودند. ضمن عرض تسلیت به همکاران، همرزمان، ایثارگران، جانبازان و خانواده محترم ایشان، از خداوند متعال برای روح آن شهید، علو درجات […]

سلام علیکم
انا لله و انا الیه راجعون
مطلع شدیم که سردار حاج عبدالرسول استوار، محمود آبادی هم آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست.

ایشان از فرماندهان اطلاعات و عملیات نیروی زمینی بودند.
ضمن عرض تسلیت به همکاران، همرزمان، ایثارگران، جانبازان و خانواده محترم ایشان،

از خداوند متعال برای روح آن شهید، علو درجات و برای بازماندگان صبری جمیل و اجر جزیل مسئلت داریم.

 

وی از ابتدای جوانی و با شروع دفاع مقدس عازم جبهه های غرب و جنوب شده و در لشگر ۱۹ فجر و تیپ مستقل ۳۵ امام حسن(ع)

به عنوان فرمانده گردان، مسئول اطلاعات و عملیات لشکر، فرمانده تیپ مستقل و… به دفاع از کشور پرداخته و در این عرصه بارها مجروح و مصدوم شیمیایی شد.

پس از آن نیز در عرصه های مختلف از جمله فرماندهی دانشکده علوم وفنون ، مسئول آموزش و اطلاعات نیروی زمینی سپاه، موسس نیروی ویژه صابرین سپاه ، فرمانده قرارگاه مدینه منوره در جنوب کشور، فرماندهی قرارگاه حمزه سیدالشهدا در شمالغرب کشور، به دفاع از امنیت کشور پرداخت.

وی در دفاع از حریم اهلبیت در مقابل گروه های تکفیری دوشادوش سرداران شهید حاج قاسم سلیمانی و حاج حسین همدانی در سوریه و عراق مجاهدت کردند.

پس از آن در عرصه فرهنگی کشور مسئولیت مدارس سپاه را عهده دار شدند و مسئول پیاده سازی الگوی طرح تحول و سند چشم انداز نظام آموزشی مدارس کشور شدند.

در ماموریت اخیر او درکشور عراق آلوده به ویروس کرونا شده و به علت مصدومیت شیمیایی دوران دفاع مقدس ریه به شدت درگیر و حالش وخیم شد

وسپس …..

آسمانی شد و به یاران شهیدش پیوست