شبیخون به خفاش؛ پرونده محرمانه و منتشر نشده از یک فتنه بزرگ
شبیخون به خفاش؛ پرونده محرمانه و منتشر نشده از یک فتنه بزرگ

شبیخون به خفاش نوشته سردار محمد ستاری وفایی به پرونده های محرمانه و منتشر نشده ار فتنه ای بزرگ پرداخته است که در قالب رمان توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری ایثار، شبیخون به خفاش نوشته سردار محمد ستاری وفایی به پرونده های محرمانه و منتشر نشده ار فتنه ای بزرگ پرداخته است که در قالب رمان توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.

این کتاب شامل مروري بر اسناد محرمانه و منتشر نشده‌اي از حفاظت اطلاعات در ابتداي دهه ۶۰ است كه به غائله بسيار وسيع فتنه، ايجاد شده از سوي منافقين در اين دهه و در شهر تبريز مي‌پردازد.

شبیخون به خفاش از فتنه ها و دسیسه هایی می گوید که ناپیدا و نانوشته اند! فتنه هایی که در سال۱۳۵۸ در حساس ترین منطقه کشور، آذربایجان، آتش دشمنی را بر نهال نورسیده ی انقلاب بر افروخت تا هرگز قامت راست نکند. از پرونده های محرمانه ای می گوید که پر بود از نقشه های ظریف و ناجوانمردانه برای نابودی و زوال انقلاب اسلامی مان. حکایت هیجانی و جذاب شبیخون به خفاش حکایت مردانی است که در لحظه و به موقع، این دسیسه را شناختند و در عملیاتی شگرف،خواب عمال استکبار را آشفته کردند.این کتاب پرده از حقایقی بر می دارد که چیزی جز واقعیت نبوده است؛ حقایقی بزرگ از پشت صحنه های کوچه های تبریز انقلاب.

برشی از کتاب:
خیلی خونسرد ولی اخم آلود از ماشین پیاده شد که بلافاصله بچه‌ها ، گونی را از پشت روی سرش کشیدند و گفتند : اگر صدایت دربیاید ، یک گلوله حرامت می‌کنیم . به دستش دستبند زدیم و او را سوار ماشین خودمان کردیم . در یکی از کوچه باغ های اطراف، پس از بستن دهان و چشم و پاهایش ، او را در صندوق عقب جا دادیم و به سمت قراملک راه افتادیم. هنگام دستگیری می‌گفت من تبعه ی شوروی هستم ، شما حق ندارید مرا دستگیر کنید….

کتاب شبیخون به خفاش در قطع رقعی و به کوشش محمد ستاری وفایی و با قیمت پشت جلد ۳۰هزار تومان، توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه کتاب شبیخون به خفاش می‌توانند از طریق سایت manvaketab.ir با تخفیف ویژه تهیه نمایند و یا از طریق ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را با پست رایگان دریافت نمایند.