گردهمایی پیشکسوتان و جانبازان دفاع مقدس برگزار شد
گردهمایی پیشکسوتان و جانبازان دفاع مقدس برگزار شد

گردهمایی پیشکسوتان ، جانبازان و خانواده معظم شهدای دفاع مقدس با حضور دریادار فدوی در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری ایثار، همزمان با خجسته میلاد امام حسن مجتبی (ع) و  درآستانه سالروز فتح خرمشهر،  گردهمایی پیشکسوتان ، جانبازان و خانواده معظم شهدای دفاع مقدس  با حضور دریادار پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه و جمعی از فرماندهان، مسئولین، پیشکسوتان ، جانبازان  و خانواده شهدای ۸ سال دفاع مقدس و مدافعان حرم در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) برگزار شد.

دریادار فدوی در این مراسم با تقدیر از مجاهدت های  پیشکسوتان ، جانبازان و خانواده های آنان گفت :  جانبازان عزیز که در دهه  اول انقلاب اسلامی با جان فشانی خود تا مرز شهادت پیش رفتند و پای انقلاب ایستادند ، در سال های بعد از مجروحیت با خانواده محترم خود جهادی دوباره را شکل دادند تا به همه عالم بفهمانند که می شود در همه شرایط بر قوانینی که خداوند سبحان مشخص کرده و تکلیف ماست پایدار ماند و استقامت کرد و از هیچ یک از آرمان ها و ارزش های انقلاب کوتاه نیامد.

جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به گزافه گویی های دشمنان در روز های اخیر گفت : این روز ها دشمنان ما سر و صدای زیادی می کنند ، می خواهند ما را تحت فشار های متعدد قرار دهند ، اما با افتخار می گویم که انقلاب اسلامی در حال حاضر بسیار تونمند تر از گذشته است.

جانشین فرمانده کل سپاه تصریح کرد : پیروزی های جهان اسلام بر دنیای کفر و طاغوت به برکت جانفشانی ها و دلاورمردی های جانبازان و صد ها هزار شهید انقلاب است تا این انقلاب را به دستان مبارک حضرت ولی عصر (عج) تحویل دهیم و همگان حلاوت حکومت عدل الهی را زیر پرچم سبز مهدوی بچشند.

انتهای پیام/