تنها راه رسیدن به سعادت اخروی پیروی از خط ولایت است
تنها راه رسیدن به سعادت اخروی پیروی از خط ولایت است

در وصیت نامه شهید «منصور احمدی پور» آمده است: بدانید که تنها راه رسیدن به سعادت اخروی پیروی از امام و حمایت از خط ولایت است.

شهید «منصور احمدی پور» شانزدهم آبان ۱۳۴۷، در روستاي گوغر از توابع شهرستان بافت به دنيا آمد.

وی تا اول راهنمايي درس خواند، او نیز به دامداری مشغول بود، به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور يافت، سرانجام در نوزدهم مهر ۱۳۵۷ در سقز به شهادت رسيد.

متن وصیت‌نامه شهید «منصور احمدی پور»:

خدایا مرا از صالحان قرار بده، من نه به طمع بهشت تو بلکه به جهت تقرب تو، به سویت می‌آیم. مرا بسوزان ولی از خود مران، من به عنوان یک فرد مسلمان و به حکم وظیفه شرعی و الهی که داشتم قدم در این راه نهادم.

خدا را شکر می‌کنم که سعادت درک چنین زمانی و حضور در محضر مبارک چنین رهبری را به ما عطا کرده گرچه این حضور و ارادت همواره غایبانه بود.

اکنون که در میان شما نیستم و خداوند مرا شایسته حضور دانسته از همه عزیزانم برادران و خواهران ایمانی می‌خواهم که تقوای الهی پیشه کنید و همواره یار وفادار امام باشید و مصداق ” مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا”.

از شما می‌خواهم که دنیای فانی را وسیله سعادت اخروی قرار دهید و بدانید که تنها راه رسیدن به سعادت اخروی پیروی از امام و حمایت از خط ولایت است. از همه برادران جوان و مومن و متعهد می‌خواهم که تقوا را پیشه خود سازند و جبهه‌های اسلام را گرم نگه دارند دو راه شهیدان عزیز اسلام را ادامه دهند.

انتهای پیام/