منزل شهدا جایگاه مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است
منزل شهدا جایگاه مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

زارع‌پور در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت «علی‌وردی» گفت: منزل شما و دیگر شهدا جایگاه مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، زیرا مردم و مسئولان با حضور در این منازل با مرام و منش والای شهدا که در راه اسلام و انقلاب از جانشان گذشتند، آشنا می‌شوند.

«عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت «آرمان علی‌وردی» ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س)، سلام رئیس جمهور را به این خانواده معظم شهید ابلاغ کرد.

وی خطاب به مادر شهید علی‌وردی گفت: منزل شما و دیگر شهدا جایگاه مهمی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است، زیرا مردم و مسئولان با حضور در این منازل با مرام و منش والای شهدا که در راه اسلام و انقلاب از جانشان گذشتند، آشنا می‌شوند و این آشنایی تأثیر بسزایی در زندگی آن‌ها دارد.

طلبه شهید علی‌وردی در اثر جراحت شدید ناشی از حمله اغتشاشگران در اکباتان مجروح و به بیمارستان منتقل شد و سپس به شهادت رسید. وی طلبه بسیجی ۲۱ ساله و مربی کانون تربیتی حوزه علمیه آیت‌الله مجتهدی (ره) و همچنین عضو بسیجیان یگان امام رضا (ع) سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ بود.

انتهای پیام