فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص): دشمنان آرزوی تضعیف سپاه را با خود به گور می‌برند
فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله(ص): دشمنان آرزوی تضعیف سپاه را با خود به گور می‌برند

سردار بنایی گفت: دشمنان با اعمال تحریم علیه سپاه به دنبال تضعیف و تخریب آن هستند که به حمدالله این آرزو را باید با خود به گور ببرند.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم،‌ سردار سید علی بنایی فرمانده لشکر عملیاتی ۲۷ حضرت محمد رسول الله( ص) در جمع پاسداران و بسیجیان این لشکر ضمن تشریح اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و اثربخشی آن در حل مشکلات و پیشبرد کشور اظهار داشت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در سال پنجاه و هشت با فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی( ره) با هدف حراست از نظام اسلامی شکل گرفت در چهار دهه گذشته با قدرت و صلابت در مقابل انواع توطئه ها. بحران های قومیتی و تجزیه طلبانه، فتنه‌ها، تحرکات ضد امنیتی، جنگ تحمیلی هشت ساله و تهدیدهای نظام سلطه ایستادگی کرده و با ایفای نقش در عرصه‌های سازندگی و مردم یاری به عنوان یکی از عوامل اساسی ثبات و امنیت کشور و بازوی کمکی دستگاه اجرایی کارنامه ای درخشان از خود به جا گذاشته است.

وی در ادامه با اشاره به ماموریت‌های سپاه در حوزه های مختلف بر نقش این نهاد انقلابی در  پیش روندگی و بالندگی نظام جمهوری اسلامی تاکید کرد.

فرمانده لشکر ۲۷ در تبیین چرایی خصومت ورزی دشمنان علیه سپاه تصریح کرد: دشمنان کشور ما موفقیت بی نظیر سپاه پاسداران در دستیابی به تجهیزات دفاعی راهبردی و مدرن، افزایش اقتدار و بازدارندگی دفاعی، اجرای طرح‌های عمرانی، سازندگی و محرومیت زدایی در کشور  و همچنین مبارزه با جریانات تکفیری در منطقه را بر نمی تابند. لذا با قراردادن نام سپاه در بین سازمان‌های تروریستی و اعمال تحریم علیه این نهاد انقلابی و ارزشی به دنبال تضعیف و تخریب آن هستند که به حمدالله این آرزو را باید با خود به گور ببرند.

سردار بنایی در پایان با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر و جان بر کفان سپاه پاسداران و ارج نهادن به نقش آفرینی های این نهاد انقلابی در افزایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد:  سپاه همواره  در عرصه های گوناگون و مورد نیاز کشور، حضور موثر و خستگی ناپذیری دارد و اکنون به یک نهاد کارآمد و پویا برای نظام مقدس جمهوری اسلامی تبدیل شده است.

انتهای پیام/