تحریف و دروغ دشمن در آشوبهای خیابانی به اوج خود رسید/ «محوریت زن» در فتنه دشمن، آخرین حربه است
تحریف و دروغ دشمن در آشوبهای خیابانی به اوج خود رسید/ «محوریت زن» در فتنه دشمن، آخرین حربه است

تجلی با بیان اینکه تحریف و دروغ دشمن در آشوبهای خیابانی به اوج خود رسید، گفت: هرگاه فتنه‌ای که با محور زن سازماندهی شود نشان از این است که دشمن دیگر حربه‌ای ندارد و به آخر کار رسیده است.

«فروغ‌الدین تجلی» سخنگوی  پویش مردمی بست نشینان محصنات و از دانشجویان پیرو خط امام (ره) امروز (شنبه) در نشست خبری، اظهار داشت: یکی از عوامل فتنه اخیر در کشور مربوط به شکست قریب الوقوع عربستان سعودی از یمن است که همین مسئله سبب شده است بن سلمان یهودی میلیارد‌ها دلار را از این کشور خارج کرده است تا در صورت ضرورت از این کشور فرار کند.

سخنگوی پویش مردمی بست نشینان محصنات با بیان اینکه ایران قلب محور مقاومت است، تصریح کرد: فتنه اخیر در ایران نمی‌تواند خارج از مسائل منطقه تحلیل شود، در زمانی که در ایران موضوع گفتگو تمدن‌ها شروع شد آمریکا آماده حمله به ۱۳ نقطه جهان شد و شرکت هالیبرتن که پشتیبان کننده ارتش آمریکا بود قبل از حمله آمریکا به عراق خود را حتی برای تهیه غذای گرم ارتشیان آمریکا آماده کرده بود.

وی افزود: در این فتنه که یک فتنه زنانه بود دشمن از حربه دروغ و تحریف استفاده کرد. همانطور که ابوسفیان در جنگ احد از زنان بدکاره استفاده کرد دشمن محور و تابلو را زن قرار داد.

سخنگوی پویش مردمی بست نشینان محصنات تاکید کرد: مادر بن سلمان یهودی است و همانطور که می‌دانید در یهودیت دین از مادر به فرزند می‌رسد، از این جهت بن سلمان یک یهودی‌الاصل است که با هدف افتراق و پیشبرد اهداف صهیونیسم جهانی منابع ملل اسلامی را صرف می‌کند.

تجلی گفت: هرگاه فتنه‌ای که با محور زن سازماندهی می‌شود نشان از این است که دشمن دیگر حربه‌ای ندارد و به آخر کار رسیده است، شما در اعترافات دیدید که بسیاری از بازداشت شدگان از کرده خود پشیمان بودند و اظهار ندامت می‌کردند.

وی با بیان اینکه در این فتنه تحریف و دروغ به اوج خود رسید و شاخصه اصلی این حربه دشمن محسوب می‌شد، گفت: رسانه‌های غربی با دروغ که ام الفساد است جوانان را فریب دادند تا به خیابان‌ها بیایند، این مسئله باید مورد بررسی قرار بگیرد که چرا دشمن در فضای مجازی و صحنه نبرد در این عرصه حرف اول را می‌زند، البته ما هم قبول داریم که در نبرد شناختی دشمن حرف اول را می‌زند، اما ما هم چیزی به نام ایمان داریم که دشمن از آن بی بهره است.

سخنگوی پویش مردمی بست نشینان محصنات تصریح کرد: مریم مقدس مجسمه اش در خانه اروپاییان کماکان با روسری و حجاب است، در میان جامعه مسیحیان کشور ما، شاهدیم این افراد از عفیف‌ترین و محجبه‌ترین افراد هستند. اما شما شاهد هستید که اروپاییان مسیحی در تلاش هستند که مردم ایران را تشویق به بی‌حجابی کنند.

تجلی با بیان اینکه ما نمی‌توانیم در این جنگ نرم سکوت کنیم و منفعلانه عمل کنیم، اظهار داشت: بنده معتقدم فرمانده جنگ نرم باید زنان باشند، برای این ادعای خودم دلیل دارم زیرا، در صدر اسلام هم حضرت زینب (س) در جنگ نرم با دستگاه یزید جنگ نرم را فرماندهی کرد و در کاخ یزید کار را تمام کرد به نحوی که زن یزید علیه او شورید.

وی با بیان اینکه یهود در تاریخ و در آیات قرآن کریم به تحریف شهره است، تصریح کرد: شما مردان توانایی مدیریت و کنترل این جنگ نرم دشمن را ندارید و قطعا شکست خواهید خورد، همانطور که حکومت اسلامی در اندلوس شکست خورد، کار در این عرصه باید به ما واگذار شود، ما قطعا زود‌تر از آن چیزی که فکر کنید کار را جمع می‌کنیم.

تجلی در تشریح فعالیت‌های پویش بست‌نشینان محصنات اظهار داشت: ما بانوان مطالبه‌گر در موضوعات مختلف از سالیان دور مطالبات جدی داشتیم، به طور مثال در مذاکره هسته‌ای در مقالات مختلف در ابتدای دهه هشتاد اعلام کردیم که بستن سانتریفیوژها در نهایت منجر به انهدام و خنثی‌سازی موشک‌ها خواهد شد و این ایستادگی و مقاومت در مقابل خواست نابه حق دشمن بی‌مورد نبود، زیرا، بعد از ۱۵ الی ۱۶ سال شما شاهد بودید که دشمن با برجام دو و سه این درخواست نابه‌حق را بیان کرد.

سخنگوی پویش بست‌نشینان محصنات تصریح کرد: بنده در آن برهه در مقالات مختلفی به کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی این هشدار را به نمایندگان مجلس دادم که خواسته‌های دشمن هیچ حقیقتی ندارد و تا نابودی نظام دست از فشار و دشمنی برنمی‌دارد.

وی درخصوص پیشگیری از جرایم تصریح کرد: برای قانون پیشگیری از وقوع جرم ما یک بسته پیشنهادی دارم، زیرا، این قانون سالهاست که به دلیل اختلاف به مجمع تشخیص مصلحت نظام رفت و از دهه هشتاد تا کنون ما در این حوزه هیچ قانونی نداریم.

تجلی تاکید کرد: ما بر این اساس با جهانگیر معاون رئیس قوه قضائیه جلساتی برگزار کردیم تا بسته پیشنهادی خود را به قوه قضاییه ارائه دهیم و ان‌شالله بتوانیم مشکلات پیشگیری از جرم به خصوص در حوزه عفاف و حجاب را رفع کنیم.

انتهای پیام