روحیه بالای خانواده شهدا مایه ارتقای انگیزه خدمتی خادمان امنیت مردم
روحیه بالای خانواده شهدا مایه ارتقای انگیزه خدمتی خادمان امنیت مردم

سردار کرمی گفت: روحیه بالای خانواده شهدا، مایه ارتقای انگیزه خدمتی خادمان امنیت مردم در یگان ویژه است و بر همه واجب است تا از این خانواده‌ها دلجویی و با شنیدن سرگذشت زندگی آن‌ها درس صبر، استقامت، شهامت و از خودگذشتگی بگیرند.

سردار «حسن کرمی» فرمانده یگان‌های ویژه فراجا در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت «اسماعیل چراغی» اظهار داشت: ما باید همواره به یاد داشته باشیم که امنیت و آرامش کنونی جامعه مرهون خون پاک شهدا است و ملت ایران با حضور پرشور خود به ویژه در تشییع پیکر پاک شهدای امنیت نشان دادند که راه این عزیزان را ادامه خواهند داد.

سردار کرمی افزود: خانواده شهدا سرمایه‌های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند که نباید زحمات آن‌ها به دست فراموشی سپرده شود.

فرمانده یگان‌های ویژه فراجا، خطاب به دختر شهید چراغی بیان کرد: صحبت‌های شما در تشییع پیکر پاک شهید زینب‌وار بود و این چیزی نیست جز بصیرت، حقیقتا الگوی شما بانویی است که در حادثه عاشورا در برابر آن همه مصائب و داغ‌ها و حوادث، هرگز از مسیر ادب و عبودیت نسبت به حضرت حق خارج نشد و هیچ‌گاه کلمه‌اى حاکى از دلتنگى، نارضایتى، اعتراض و شکایت بر لب نیاورد، هر آن چه مى‌گفت طبق رضایت خداوند متعال و مقدرات او بود.

وی تاکید کرد: بصیرت در صورتی حاصل می‌شود که شنیدن همراه تفکر و دیدن و دقت باشد و با عبرت ها، قواعد و سنت‌های الهی تطبیق و سنجیده شود، در این شرایط و به ویژه در هنگام فتنه‌ها راه از بی راهه شناخته می‌شود، لذا افراد فاقد بصیرت، فاقد حیات انسانی هستند، چون اندیشه آنان در تاریکی است و حقیقت را نمی‌بینند به همین دلیل راه رشد و سعادت را نمی‌شناسند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان خاطرنشان کرد: روحیه بالای خانواده شهدا، مایه ارتقای انگیزه خدمتی خادمان امنیت مردم در یگان ویژه است و بر همه واجب است تا از این خانواده‌ها دلجویی و با شنیدن سرگذشت زندگی آن‌ها درس صبر، استقامت، شهامت و از خودگذشتگی بگیرند.

بر اساس این گزارش، شهید والامقام سرهنگ اسماعیل چراغی در تاریخ ۲۶ آبان ماه سال ۱۴۰۱ طی حمله تروریستی افراد مسلح در حوادث اخیر به فیض شهادت نائل آمد.

انتهای پیام