معرفی شهدا به نسل جوان از ابعاد جهاد تبیین است
معرفی شهدا به نسل جوان از ابعاد جهاد تبیین است

حجت‌الاسلام «آقاجانپور» با اشاره به مبحث جنگ شناختی گفت: امروز جهاد تبیین جزو ضروری‌ترین و واجب‌ترین اقداماتی است که مسئولان جامعه باید نسبت به آن اهتمام ورزند.

حجت‌الاسلام «سید ضیاءالدین آقاجانپور» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ، با اشاره به جنگ شناختی دشمنان علیه ملت ایران، اظهار داشت: تجربه انقلاب اسلامی به ما نشان داده است در هر زمینه‌ای که ما غفلت کرده و روشنگری و تبیین نکرده‌ایم، دشمن در آن عرصه با تمام توان وارد شده و علیه ملت ایران اقدام کرده است.

حجت‌الاسلام آقاجانپور افزود: امروز آثار سوء و تبعات ناشی از عدم تبیین و روشنگری را در سطح جامعه مشاهده می‌کنیم؛ چراکه دشمنان با تمام توان و با استفاده از ابزار رسانه و بمباران تبلیغاتی و بهره‌گیری از شایعه‌پراکنی و دروغ‌پردازی به دنبال تسخیر ذهن جوانان ما هستند و دست به اقدامات گسترده‌ای زده‌اند که باید در مقابل این اقدامات شوم با برنامه وارد عمل شویم و اجازه انتشار افکار مسموم و تسلط نظام سلطه بر ذهن و فکر جوانان‌مان را ندهیم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع ادامه داد: رسیدن به توان دفاعی و قدرت نظامی بازدارنده، محصول حضور دانشمندان بزرگی چون شهید فخری‌زاده‌ها در میدان علم و عمل است و اگر امروز کشور به این سطح از بازدارندگی نمی‌رسید، دشمنان قطعاً به تمامیت ارضی کشورمان نیز طمع می‌کردند و به دنبال تسلط نظامی و سیطره سیاسی بر ایران اسلامی نیز بودند.

وی با تأکید بر اینکه امروز معرفی شهدا به نسل جوان نیز خود جهاد تبیین محسوب می‌شود، عنوان کرد: شهید فخری‌زاده پدر دانش هسته‌ای کشور و منشأ خدمات ارزند‌ه‌ای برای نظام اسلامی بوده است؛ ایشان در هر زمینه‌ای که نیاز بود، احساس تکلیف کرد و حضور جهادی داشت که آخرین نمونه آن، بسترسازی جهت ساخت واکسن کروناست.

حجت‌الاسلام آقاجانپور گفت: امروز جهاد تبیین جزو ضروری‌ترین و واجب‌ترین اقداماتی است که مسئولان جامعه باید نسبت به آن اهتمام ورزند؛ چراکه دشمن از طریق شبهه‌افکنی، بزرگنمایی مشکلات و بهره‌گیری از امپراطوری رسانه‌ای به دنبال تضعیف کشور و سیاه‌نمایی در حوزه دستاوردهای انقلاب اسلامی است؛ از این‌رو این ما ملکلف هستیم که در دانشگاه‌ها و مراکز علمی و فرهنگی کشور به روشنگری بپردازیم و سوالات نسل جوان را پاسخ دهیم.

انتهای پیام