رئیس جمهور: قطار سازندگی و پیشرفت را با شتاب پیش خواهیم برد
رئیس جمهور: قطار سازندگی و پیشرفت را با شتاب پیش خواهیم برد

رئیس جمهور با بیان اینکه نوکری برای مردم بزرگترین خدمت ما محسوب می‌شود، گفت: قطار سازندگی و پیشرفت را با شتاب پیش خواهیم برد.

حجت‌ الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم رئیسی» رئیس جمهور در سفر امروز خود به شهرستان پاکدشت از پروژه‌های شهرستان بازدید کرد.

حجت‌الاسلام رئیسی در دیدار با مردم شهرستان پاکدشت در مصلی امام خمینی شهرستان اظهار داشت: امروز بعضی از پروژ‌ه‌ها را بازدید کردم، که دهه‌هاست تکمیل نشده است.

رئیس جمهور با اشاره به بازدید از پروژه کمربندی گفت: پروژه کمربندی قرار است که با سرعت توسط مسئولان انجام شود که خواسته به‌حق مردم است.

وی همچنین با اشاره به بازدید از بیمارستان زعیم ادامه داد: این پروژه مهم است که می‌تواند زمینه خدمت رسانی به مردم باشد. ان‌شاءالله این گره‌ها به دست مردم و تلاش مسئولان برطرف می‌شود.

حجت‌الاسلام رئیسی افزود: مردم پاکدشت مردمی دشمن‌شناس و دشمن‌ستیز و زمان‌شناس است کار نامه درخشان تقدیم بیش از ۵۰۰ شهید برای انقلاب اسلامی در دوره دفاع مقدس برای دفاع از حریم و حرم و حضور خانواده شهدا در این منطقه نشانه صدق این گفتار است که مردم در این منطقه با بصیرت هستند.

رئیس جمهور بیان کرد: این روحیه و منش مردم، مسئولیتی سنگین‌تر بر دوش مسئولان می‌گذارد که باید مدیران شهرستان، استان و در سطح کشور به مردم، جمهور باید خدمت کنند، اما مردمانی که برای دفاع از اسلام و انقلاب از همه چیز گذشته‌اند نسبت به آن‌ها وظیفه‌ای بیشتر وجود دارد.

وی تاکید کرد: به مسئولان توصیه و تاکید می‌کنم که هر چه توان دارید برای خدمت به مردم فروگذار نکنید، بدانید هر گره‌ای که از زندگی یک خانواده و یک فرد گشوده شود علاوه بر اینکه در دنیا موجب تقدیر و تشکر آن‌ها از شماست، جایگاه اخروی دارد که این مهم است. امروز نوکری برای این مردم شهید پرور داده دل داده به خدا، بزرگ‌ترین افتخاری است که نصیب ما شده است.

قطار سازندگی و پیشرفت را با شتاب پیش خواهیم برد

حجت‌الاسلام رئیسی بیان کرد: دشمن می‌خواهد حواس مسئولین از خدمت به مردم پرت شود و گرفتار مسائل دیگر شوند. دشمن می‌خواهد خدمت به مردم نباشد، توسعه و پیشرفت نباشد، جوان دختر و پسر ما جایگاه رفیع علمی و اجرایی و خدمتگزار خود را نداشته باشد، می‌خواهد امید تبدیل به یاس بشود. دشمن نمی‌خواهد دانشمندان ما قله‌های علمی را فتح کنند. دشمن نمی‌خواهد در این منطقه تولید حرف اول را بزند.

وی با تاکید بر اینکه دشمن می‌خواهد در کشور مشکل بیکاری وجود داشته باشد، گفت: دولت کمر همت را به صورت شبانه روز بسته تا مشکلات را حل و گره‌ها را باز کند، و مردم در معیشت و مسکن‌شان مشکل نداشته باشد، آنچه که امروز خواسته دشمن است ایجاد یاس در مردم است، اما انقلاب اسلامی، خون مطهر شهدا، ایثار نیرو‌های سپاه، بسیح، ارتش، نیروی انتظامی ما به مردم امید می‌دهد.

رئیس جمهور گفـت: دشمن غافل است و فکر می‌کند ایران هم مثل برخی کشور‌ها است، ایجاد یاس در جامعه ایران یک نسخه غلط دشمن می‌باشد، این یک خطای راهبردی دشمن است که دشمن دارد مرتکب می‌شود.

حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه سیاست تحریم دشمن شکست خورد، ادامه داد: بار دیگر اثبات کرد که سیاست بی‌ثبات سازی کشور هم مانند سیاست تحریم شکست خورد.

رئیس جمهور افزود: دشمنان می‌خواستند قطار پیشرفت را کند کنند و شروع به ایجاد اغتشاش کردند و فکر کردند خدمتگزاری به مردم کند خواهد شد، زهی خیال باطل، ما حرکت این قطار سازندگی و پیشرفت را با شتاب پیش خواهیم برد.

وی ادامه داد: ما در دولت تمام قوا و ظرفیت خودمان را در جهت رفع مشکلات کشور و به سامان رساندن پروژه‌های نیمه تمام، رفع بیکاری و مسکن و همه مسائلی که مردم در گوشه و کنار کشور دارند به رغم خباثت‌های دشمنان برطرف خواهیم کرد و پیشرفت حاصل خواهد شد.

حجت‌الاسلام رئیسی در ادامه افزود: دشمن کشور ما را نمی‌شناسد و نمی‌داند ما چنین مردمانی داریم. من به خانواده شهدا اطمینان می‌دهم که خون بچه شما نه فقط آثار بیداری اسلامی در منطقه و استحکام نظام را در پی دارد، بلکه این نظام را همواره از گزند آسیب حفظ می‌کند.

رئیس جمهور با اشاره به وصیت‌نامه شهدا خطاب به جوانان گفت: نگذارید انقلاب، نظام و رهبری تنها بمانند؛ مبادا قرآن، دین و ارزش‌ها را از یاد برود.

حجت‌الاسلام رئیسی افزود: ما در دولت تمام قوا و ظرفیت خودمان را در جهت رفع مشکلاتی که امروز در کشور وجود دارد، به سامان رساندن پروژه‌های نیمه‌تمام چه در این منطقه و چه در مناطق دیگر کشور، رفع مشکلات اقتصادی و اجتماعی، رفع بیکاری، مشکل مسکن و همه مسائلی که امروز مردم در گوشه و کنار کشور دارند به کار خواهیم گرفت و به رغم خواست دشمنان در این باب گام بر خواهیم داشت.

انتهای پیام