جنگ امروز دشمنان با ایران جنگ ادراکی و شناختی است
جنگ امروز دشمنان با ایران جنگ ادراکی و شناختی است

«مجتهدزاده» گفت: جنگ امروز دشمنان با ملت ایران جنگ نوین و از نوع ادراکی، شناختی، ترکیبی و پیچیده است و علاج همه آنها به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تبیین است.

امروز (شنبه) سلسله جلسات روشنگری و بصیرت افزایی ویژه نخبگان حوزه علمیه، نخبگان بسیج دانشجویی، بسیجیان فعال دانش آموزی، مدیران و مربیان علوم تربیتی و شورای راه بردی بانوان و فعالان رسانه با سخنرانی «مریم مجتهدزاده» رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس و «شهناز اشکیان» رئیس و معاون سازمان نشر ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس در اردبیل برگزار شد.

مجتهد‌زاده در نشست با مدیران و مربیان علوم تربیتی که امروز در اداره کل آموزش و پرورش استان و با حضور «کلام الله صفری» مدیر کل این اداره و «علی واحد» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ‌اردبیل برگزار شد با تأکید بر اینکه ۸ سال دفاع مقدس به مانند گنجی عظیم و بی‌پایان است که نباید به دست فراموشی سپرده شود، اظهار داشت: این گنج باید خوب به مردم شناسانده شده و در اختیار عموم مردم قرار بگیرد تا مردم از برکات شایان توجه آن برخوردار شوند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران یک انقلاب وابسته نبود، بلکه مستقل از ابرقدرت های شرق و غرب یک گفتمان نو  را ارایه داد و حکومت جمهوری اسلامی را بنیانگذاری کرد.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس توانست ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را در هم بشکند و معادلات دشمنان برای ایجاد یک دهکده جهانی به کدخدایی شیطان بزرگ را بر هم بزند.

وی عنوان کرد: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی با امتحان کردن راه‌های گوناگون برای تضعیف نظام و انقلاب و متحمل شدن شکست‌های پی در پی، به این نتیجه رسیدند که برای رسیدن به هدف شوم خود باید نهاد مقدس خانواده را هدف قرار داده و تضعیف کنند و به همین خاطر برنامه ریزی خود را برای به انحطاط کشیدن و استحاله زن ایرانی به کار گرفتند و تمام توان خود را در این راه صرف کردند.

این مسئول گفت: دشمن با طرح کشته سازی از بین بانوان و زنان قصد تحریک احساسات و عواطف مردم غیور ایران و راه‌اندازی اردوکشی خیابانی و اغتشاشات گسترده را دارد و باید با جهاد تبیین و روشنگری و بصیرت افزایی مانع رسیدن دشمن به هدف نهایی خود که عبارت است از گسترش نا امنی و سوریه سازی ایران شویم.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس بیان داشت: چگونگی به وجود آمدن اغتشاشات اخیر و شکل‌گیری آن‌ها، رهبری‌های پشت پرده و دست‌های پنهان و آشکار حامی این آشوب‌ها و آشوبگران باید برای کودکان و نوجوانان و جوانان به صورت کاملا شفاف تبیین شود تا دسیسه‌های دشمن با شکست مواجه شود.

مجتهدزاده متذکر شد: جنگ امروز دشمنان با ملت ایران جنگ نوین و از نوع ادراکی، شناختی، ترکیبی و پیچیده است و علاج همه آنها به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تبیین است و باید همانند روزهای حماسی و غرورآفرین دفاع مقدس در این باره جهاد کنیم.

انتهای پیام/