مادر دو شهید دفاع مقدس درگذشت
مادر دو شهید دفاع مقدس درگذشت

پیکر مادر شهیدان «اسداله و مسعود(بهروز) پازوکی تا خانه ابدی خود بدرقه می‌شود.  «حاجیه خانم راضیه پازوکی» مادر شهیدان  «اسداله و مسعود (بهروز) پازوکی» از شهدای شهرستان پاکدشت درگذشت. پیکر این مادر شهید عصر امروز سه‌شنبه ۲۲ شهریورماه در شهرستان پاکدشت تشییع و در گلستان شهدای ده امام به خاک سپرده خواهد شد. عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد […]

پیکر مادر شهیدان «اسداله و مسعود(بهروز) پازوکی تا خانه ابدی خود بدرقه می‌شود.

 «حاجیه خانم راضیه پازوکی» مادر شهیدان  «اسداله و مسعود (بهروز) پازوکی» از شهدای شهرستان پاکدشت درگذشت. پیکر این مادر شهید عصر امروز سه‌شنبه ۲۲ شهریورماه در شهرستان پاکدشت تشییع و در گلستان شهدای ده امام به خاک سپرده خواهد شد.

عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در پی درگذشت مادر شهیدان پازوکی پیام تسلیتی صادر کرد.

مسعود پازوکی یکم فروردین ۱۳۴۶ در تهران به دنیا آمد. وی تا سوم راهنمایی درس خواند. سرهنگ سپاه بود که ازدواج کرد و صاحب دو پسر شد. این شهید گرانقدر در هفدهم مهر ماه ۱۳۸۰ با سمت فرمانده گروه تفحص در فکه بر اثر انفجار مین به شهادت رسید. مزار وی در بهشت زهرا (س) زادگاهش واقع است.

همچنین اسدالله پازوکی دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۳۶ در روستای قوهه از توابع شهرستان پاکدشت به دنیا آمد و دهم اسفند ماه سال ۱۳۶۴ با سمت فرمانده گردان و مسئول واحد آموزش نظامی لشکر محمد رسول‌الله(ص) در فاو عراق بر اثر اصابت ترکش گلوله توپ به شهادت رسید. پیکر او را در گلزار شهدای روستای «ده امام» از توابع شهرستان زادگاهش به خاک سپردند.
انتهای پیام