دشمن می‌خواهد جوانان محور مقاومت را از ایران جدا کنند/ جهاد تبیین تنها راه غلبه بر جنگ فرهنگی است
دشمن می‌خواهد جوانان محور مقاومت را از ایران جدا کنند/ جهاد تبیین تنها راه غلبه بر جنگ فرهنگی است

الحیدری گفت: دشمن با ایجاد تردید درصدد است تا جوانان محور مقاومت را از جمهوری اسلامی که ستون خیمه مقاومت است جدا کنند تا با کنار رفت این ستون، تمام محور مقاومت فرو بریزد.

 حجت‌الاسلام «سید هاشم الحیدری» دبیرکل عهدالله عراق در مراسم افطاری جبهه جهانی شباب المقاومة که شب گذشته و با حضور نمایندگان جبهه مقاومت از بیش از چهل ملیت جهان در قم برگزار شد، با بیان اینکه اکنون وضعیت عراق در یک پیچ تاریخی قرار دارد، اظهار داشت: بستگی به ما دارد که چگونه رفتار می‌کنیم، آیا با تلاش مضاعف به پیروزی نهایی می‌رسیم یا با تنبلی به سقوطی بزرگ دچار می‌شویم.

وی در ادامه گفت: این شرایط تاریخی برای همه از زن و مرد یک امتحان الهی است. در این پیچ، دولت‌های غربی به رهبری آمریکا و مزدوری کشور‌های مزدور منطقه مانند عربستان و امارات و رژیم صهیونیستی در مقابل اسلام ایستاده‌اند و در تمام ابعاد نظامی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به جنگ اسلام آمده است.

الحیدری با بیان اینکه محور این جنگ بزرگ، جنگ فرهنگی و عقیدتی است، خاطرنشان کرد: رسانه‌های بزرگ امروز تماما در خدمت این جنگ هستند و تنها راه نجات خطی است که امام خامنه‌ای برای ما ترسیم کرده است. خطی با نام جهاد تبیین.

دبیرکل عهدالله در ادامه خاطرنشان کرد: در این جنگ بزرگ چیزی که دشمن را بیش از موشک و سلاح می‌ترساند، بیان و تبیین وضعیت برای امت‌هاست. امروز کمک به یمن تنها کمک تسلیحاتی نیست، امروز یمن به فریاد و تبیین ما نیازمند است.

سید هاشم الحیدری ضمن اشاره به اینکه فضای مجازی امروز بستر مناسبی برای مبارزه با جنگ فرهنگی و رسانه‌ای دشمن است، تصریح کرد: دشمن با ایجاد تردید درصدد است تا جوانان محور مقاومت را از جمهوری اسلامی که ستون خیمه مقاومت است جدا کنند تا با کنار رفت این ستون، تمام محور مقاومت فرو بریزد. امروز دشمن نیاز به موشک‌پراکنی ندارد، او با هشتک و کمپین به جنگ عقاید ما و جوانان ما می‌آید.

الحیدری در پایان سخنان خود تاکید کرد: همانطور که افطار در یک دقیقه پایانی روزه، همه روزه را باطل می‌کند، کوتاهی علماء و جوانان انقلابی و جبهه مقاومت در این برهه نزدیک به پیروزی می‌تواند خسارت جبران‌ناپذیری به بار بیاورد.

در پایان این مراسم، جبهه جهانی شباب المقاومة به نمایندگی از نمایندگان جبهه مقاومت از نماینده رسمی انصارالله یمن در تهران به دلیل دفاع از مردم یمن و همچنین پاسخ قاطع به جنایات صورت علیه یمنی ها، تقدیر کرد.
در این مراسم که آیت الله اراکی و آیت الله رجبی نیز حضور داشتند از خانواده شهید شیبانی (شهیدی همراه حاج قاسم شهید شد) نیز تقدیر شد.

انتهای پیام