شکست بزرگ دشمنان در «مأرب»/ پیروزی جبهه حق وعده الهی است
شکست بزرگ دشمنان در «مأرب»/ پیروزی جبهه حق وعده الهی است

سردار فدوی گفت: پیروزی جبهه حق به خاطر وعده الهی است که در آن هیچ تخلفی نیست و ما فقط باید مراقب باشیم به تکالیفی که خداوند برای ما در این وعده مشخص کرده، عمل کنیم اما اگر آن تکالیف که خدا گفته را انجام ندهیم نتیجه آنگونه که خدا وعده داده است، رقم نخواهد خورد.

دریادار پاسدار «علی فدوی» جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در یادواره ۶۸۸ شهید غرب مشهد که شامگاه پنجشنبه در مجتمع فرهنگی آیه‌ها برگزار شد، اظهار داشت: تقدیم بیش از ۲۰۰ هزار شهید از اول انقلاب اسلامی تاکنون، نشان از پایبندی ملت ایران به ادای تکلیف الهی خود تا پای جان دارد.

وی افزود: دشمنان فهمیدند این انقلاب متفاوت است و این جبهه انقلابی از خرداد ۴۲ بر جبهه باطل تاخته است، لذا آنها حیات خود را در معرض خطر دیده و از روز اول به جنگ با انقلاب اسلامی برخاستند. در رأس جبهه مخالف انقلاب اسلامی، آمریکا بود و بسیاری در جبهه کفر پشت سر آنها قرار داشتند، چنانکه در پایان جنگ تحمیلی رسما ۸۷ کشور اعلام کردند که ما در این جنگ از صدام پشتیبانی می‌کردیم.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: در موضوع سوریه همه گفتند می‌خواستیم رژیم سوریه نباشد اما نتوانستیم، چون ایران نخواست، این قدرت ایران از جبهه حق و انقلاب اسلامی به وجود آمده است. بدون شک این قدرت ناشی از ابزارهای نظامی و جنگ افزارهای ما نیست و قطعا توان نظامی، تکنولوژیکی و مادی جبهه باطل از ما بیشتر است، اما چرا در هر جنگ بین ما و جبهه باطل، پیروزی نصیب ما می‌شود؟

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تأکید کرد: پیروزی جبهه حق به خاطر وعده الهی است که در آن هیچ تخلفی نیست و ما فقط باید مراقب باشیم به تکالیفی که خداوند برای ما در این وعده مشخص کرده، عمل کنیم اما اگر آن تکالیف که خدا گفته را انجام ندهیم نتیجه آنگونه که خدا وعده داده است، رقم نخواهد خورد.

سردار فدوی در بخش دیگری از سخنانش به شکست مسلمانان صدر اسلام در جنگ‌های احد و حُنین اشاره کرد و گفت: مسلمانان به این دلیل شکست خوردند که دستور خدا را اجرا نکردند و حتی پیامبر خدا را در نبرد رها کرده و فرار کردند، اما این مردم و دلدادگان اسلام در این ۴۳ سال تکالیف الهی را به میزان قابل قبولی در قبال این نظام اسلامی انجام داده‌اند و پیروز میدان‌ها شده‌اند.

وی بیان داشت: باید از این قاعده مراقبت کرد و قدر آن را دانست، این ادای تکلیف موکول به دوره انقلاب و دفاع مقدس نیست، اکنون نیز این ادای تکلیف وجود دارد و عزیمت پیکر شهدا از سوریه به کشورمان نشان می‌دهد هنوز هم خانواده‌ها و جوانان پای کار هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دلدادگان انقلاب اسلامی در یمن تقریبا نیازی به کسی ندارند، خاطرنشان کرد: برحسب ظاهر ۲ کشور ارتجاعی عربستان و امارات در این نبرد حضور دارند، اما اطلاع کامل داریم که آمریکا، اسرائیل، برخی از کشورهای اروپایی، کشورهای مرتجع عرب و حتی برخی کشورهای آفریقایی در نبرد علیه یمن حضور دارند اما نتوانسته‌‌اند بر دلدادگان انقلاب اسلامی در یمن غلبه کنند.

سردار فدوی با اشاره به شدت گرفتن نبردها در یمن گفت: نگرانی دشمنان این است که در جبهه کنونی مارب یمن، شکست بزرگی بخورند، لذا دست به دامان همه شده‌اند و از طرف دیگر از روی استیصال به بمباران زنان و کودکان روی آورده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: ما ام‌القرای جبهه انقلاب اسلامی برای یمن هستیم لذا لازم است به مبانی انقلاب اسلامی پایبند بوده و اصرار ورزیم و حتی در این راه جان بدهیم. در روزهایی که خبیثان عالم برای حرم اهل‌بیت (ع) مشکلاتی به وجود آورده بودند، یکی از دغدغه‌های مسوولان سپاه این بود که خیل عظیم سپاهیان و بسیجیان می‌گفتند چرا ما را برای دفاع از حرم اعزام نمی‌کنید.

سردار فدوی خاطرنشان کرد: اینها جوانانی نبودند که پیروزی انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) و دفاع مقدس را دیده باشند، اما وقتی قرار شد به مثابه شهدا از آرمان‌های خود پاسداری کنند، انگار همه این‌ها را دیده بودند و گویا انتقال نسلی در جوانان ما انجام شده بود و این جوانان به مانند روزهای اول انقلاب و جنگ، هزاران کیلومتر دور از خانه خود با دشمنان جنگیدند و عظمت آفریدند.

انتهای پیام/