طرح شهید «سلیمانی» از معجزات انقلاب اسلامی است
طرح شهید «سلیمانی» از معجزات انقلاب اسلامی است

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی از معجزات انقلاب اسلامی است، گفت: این طرح نقش تعیین‌کننده‌ای در جریان مقابله با کرونا در کشور ایفا می‌کند.

حجت‌الاسلام والمسلمین «عبدالله حاجی صادقی» نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگویی با اشاره به عملکرد سازمان بسیج طلاب، اظهار داشت: بسیج طلاب و روحانیون در مقابله با ویروس منحوس کرونا و ارائه خدمات به مردم در ابعاد مختلف مانند کمک مؤمنانه، مشارکت در واکسیناسیون، کمک به کادر درمان در بیمارستان‌ها و مخصوصاً تدفین متوفیان کرونایی خوب درخشیدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: بسیج طلاب، اساتید و روحانیون باید در راستای بصیرت‌افزایی در سایر اقشار بسیج نقش‌آفرینی کند و این مأموریتی مهم بر عهده این قشر از جامعه بسیج مستضعفین است.

حجت‌الاسلام حاجی صادقی با اشاره به روند اجرای طرح سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، تصریح کرد: کاری که مُزین به نام این شهیدان بزرگوار باشد، خداوند به آن برکت می‌دهد، هم خدا به این کار برکت داد و هم آن‌هایی که در این راه گام برداشتند، با اخلاص وارد شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، نقش تعیین کننده‌ای در جریان مقابله با کرونا در کشور ایفا می‌کند، اضافه کرد: طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، از معجزات انقلاب اسلامی است، چون می‌تواند نیرو‌های عزیز بسیجی را در خدمت مردم قرار دهد.

حجت‌الاسلام حاجی‌صادقی عنوان کرد: سپاه و بسیج تا آخر کرونا در خدمت ملت بزرگ ایران هستند و مشغول ارائه خدمات خواهند بود.

منبع: میزان