هنگامه سالگرد رحلت امام خمینی و فصل انتخابات
هنگامه سالگرد رحلت امام خمینی و فصل انتخابات

دکتر سید جواد هاشمی فشارکی مسئول سازماندهی ستادهای مردمی ایت الله رئیسی منطقه ۱۳ تهران و مولف کتاب فرهنگ موضوعی وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره)
طی پیامی فرارسیدن ۱۴ خرداد سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اللَّهُمَّ إِنَّا نَرْغَبُ إِلَيْكَ فِي دَوْلَةٍ كَرِيمَةٍ 

چهاردهم خرداد ماه یادآور عروج ملكوتي مردي از تبار نور ، روز آسمانی شدن آن مرد الهی و فقدان جانکاه رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) در سال ۱۳۶۷ می باشد.

بزرگمردی که با ایمانی راسخ  با مجاهدت‌ها و مبارزات خستگی‌ناپذیرش توانست با اتحاد مردم کاخ طاغوت ستم شاهی را در کمال بهت جهانیان فروریزد و پرچم اسلام ناب محمدی را در نظام جمهوری اسلامی و سپس در جهان برافراشته سازد.

وی  با قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲  بارقه هاي اميد را در دل ستم ديدگان روشن و نهضت اسلامی ایران را شکل داده و در بهمن ۱۳۵۷ شعله ور ساخته و در یک دهه رهبری بی نظیر شکوفه ها وجوانه های بی نظیری رویاند و به نسلهای بعد تحویل داد .

اين شخصيت بزرگ جهانی با بنيان گذاري انقلاب شکوهمنداسلامي، آزادي را معنايي تازه بخشيد و نمونه بدیع و موفقی از مردم سالاري ديني را رقم زد و همواره بر نقش و حضور مردم در تمامي صحنه هاي  جامعه فراهم و بخصوص عرصه های تصميم گيري و سرنوشت ساز تاكيد نمود.

رسالت ما در عمل به وصایای امام خمینی در انتخابات

اکنون در حالی سالگرد عروج ملکوتی  پیر جماران را گرامی می داریم که ملت بزرگ ایران به استقبال حماسه ای دیگر در آوردگاه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر وروستا ومیان دوره ای مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس خبرگان می روند تا  فصلی دیگر از رویش جوانه های درخت تنومند انقلاب را رقم زده و با پیروی از وصایای آن امام همام سفر کرده با رای به افراد اصلح حماسه ای نو خلق کنند. و مدعیان متظاهر و صاحبان حرفهای بی عمل را برای همیشه به کنار نهند .

اینجانب فرارسیدن سی و دومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره)  و سالروز قیام خونین۱۵ خرداد را به عموم هموطنان عزیز و بخصوص مردم شریف شهر تهران تسلیت می گویم و امیدوارم توفیق آن را داشته باشیم  تا در راستای تحقق وارتقای آرمانهای امام راحل تحت فرامین مقام معظم رهبری ، سرفرازی ایران اسلامی و تشکیل تمدن نوین اسلامی را رقم زده و زمینه ساز ظهور مهدوی (عج) باشیم

ان تصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم….

أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ

۲۸ خرداد دور نیست. صبح آوازش بلند می شود