متفاوت ترین جشن ۴۲ سالگی انقلاب/ تمثال«حاج قاسم» بر دستان مردم
متفاوت ترین جشن ۴۲ سالگی انقلاب/ تمثال«حاج قاسم» بر دستان مردم

جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور، به صورت موتوری و خودرویی و همچنین در بستر فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸، جشن ۴۲ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور، بصورت موتوری و خودرویی و همچنین در بستر فضای مجازی در حال برگزاری است؛ این مراسم ساعت ۱۰ صبح همزمان با پایتخت در سراسر کشور با قرائت آیاتی از قرآن کریم آغاز شد.

روحانی: مردم در جنگ اقتصادی پیروزی می‌شوند/ دنیا به ملت ایران بدهکار است

 حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم سالروز بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، با بیان اینکه آغاز چهل و سومین سال انقلاب اسلامی ایران را تبریک عرض می کنم، گفت: چهل و سومین سال پیروزی انقلاب اسلامی با رنگ و بوی جدیدی روزهای خود را آغاز کرده است. دورانی که به دلیل پروتکل های بهداشتی، مردم عاشق انقلاب و امام (ره) نتوانستند آن طور که مورد نظرشان بود به خیابان ها بیایند و احساسات پاک خود را نشان دهند.

رئیس جمهور بیان کرد: البته به صورت و شکل دیگر این حضور پرشور در سراسر کشور در جریان است. از جهات دیگر هم آغاز چهل و سومین سال انقلاب اسلامی با سال های قبل متفاوت است.

وی ادامه داد: امسال سال ۱۳۹۹ است و انقلاب ما هم در سال ۱۳۹۹ به پیروزی رسید؛ یک شباهت بسیار زیبا در این زمینه وجود دارد. البته سالی که انقلاب پیروز شد، سال ۱۳۹۹ هجری قمری بود و امسال سال ۱۳۹۹ هجری شمسی است.

روحانی تصریح کرد: با توجه به اینکه در آستانه پایان قرن هستیم، لازم است به صد سال گذشته گذری زده شود. سال آینده یعنی سال ۱۴۰۰ پایان قرن چهاردهم و در آستانه ورود به قرن پانزدهم هجری شمسی است. صد سال پیش یعنی در سال ۱۲۹۹ مردم ما رنج و مشکلات بعد از جنگ جهانی اول را پیش رو داشتند و قحطی، اختلافات و به هم ریختگی بسیار زیاد بود و از سوی دیگر یک قلدری به نام رضاخان در همان سال با کودتای خود امور کشور را در دست گرفت.

رئیس جمهور یادآور شد: سال ۱۲۹۹ با این شکل بسیار تأسف انگیز برای مردم ما و سلطه یک مستبد بر مردم شروع شده بود، البته این سلطه استبداد در پایان سال ۱۲۹۹ و در تاریخ سوم اسفندماه اتفاق افتاد.

وی اظهارداشت: امسال در حالی پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم که ملت ما در سال ۱۳۹۹ در یک جنگ بزرگ اقتصادی بعد از سه سال مقاومت در حال پیروزی است. البته در آن صد سال اتفاقات مهمی در جریان بود و آغاز آن قرن بعد از پیروزی مردم در انقلاب مشروطه بود اما در این قرن انقلابی بزرگ تر از انقلاب مشروطه یعنی انقلاب اسلامی به وقوع پیوست و مردم شاهد آن بودند.

روحانی تصریح کرد: مردم در آن صد سال دو کودتا را شاهد بودند؛ کودتای رضاخانی در سال ۱۲۹۹ و کودتای محمدرضا شاه هم در ۲۸ مرداد سال ۱۳۳۲ اتفاق افتاد. کودتای رضاخانی را انگلیسی ها و کودتای دیگر را آمریکایی ها بر مردم مسلط کردند.

رئیس جمهور اظهارداشت: در طول این صد سال ما شاهد دو جنگ جهانی بودیم که یک جنگ قبل از آغاز قرن چهاردهم و یک جنگ در سال ۱۳۲۰ اتفاق افتاد که ویرانی ها و مشکلات زیادی را برای مردم جهان پیش آورد. میلیون ها انسان به جهت جنگ جهانی از بین رفتند و خانه های بسیار زیادی ویران شد و آرزوهای فراوانی برباد رفت.

وی گفت: در طول قرن هم مردم ما شاهد دو جنگ بودند؛ جنگ تحمیلی هشت ساله یکی از این جنگ ها بود و ملت ما تنها و متکی بر خداوند بزرگ بود اما متجاوزان متکی به همه قدرت های بزرگ شرق و غرب بودند. در این سالها هم جنگ دیگری یعنی جنگ تحمیلی اقتصادی از سال ۹۷ تا امروز علیه کشورمان اعمال شده است.

روحانی ادامه داد: مردم ما سه سال در جنگ اقتصادی هستند و در جنگ تحمیلی ما به پیروزی بزرگی رسیدیم و در این جنگ هم به حول و قوه الهی به پیروزی خواهیم رسید. پایان شب ظلمانی و طلوع فجر صادق برای همه آگاهان مشهود است.

رئیس جمهور تصریح کرد: همه مردم جهان در این روزها یک بدهکاری بزرگ به ملت ایران دارند. ملت بزرگ ایران اگر در برابر این مستبد کاخ سفید نایستاده بود و اگر با صبر و مقاومتش او را به شکست نکشانده بود و اگر تدبیر دولت منتخب مردم نبود و بعد از خروج ترامپ از برجام، ما هم از برجام خارج می شدیم به این معنا بود که پیروزی بدون زحمت و هزینه برای ترامپ می شد.

وی گفت: اگر ما بلافاصله از برجام خارج شده بودیم همه تحریم ها برگشته بود و توطئه بزرگ اسرائیل و آمریکا در صفحه تاریخ به ظهور و بروز خود رسیده بود اما مقاومت مردم و تدبیر دولت باعث شد که در این سه سال آقای ترامپ لگدمال شد.

روحانی بیان کرد: ترامپ یک بار در شورای امنیت و در سال ۹۷ و چند بار هم در سال ۹۹ شکست خورد و شکست و انزوای آمریکا در سازمان ملل در برابر ایران در تاریخ آمریکا و جهان بی‌نظیر بود.

رئیس جمهور تصریح کرد: از سوی دیگر آنان در چند نوبت در دادگاه بین المللی لاهه در مقابل ایران شکست خوردند و حقوقدانان کشورمان در برابر آمریکا پیروز شدند و این دادگاه بین المللی لاهه بود که رأی علیه تحریم ترامپ داد.

وی تأکید کرد: آن کسی که ترامپ را سرنگون کرد، خدا بود و آن کسی که به ظاهر ترامپ را سرنگون کرد، ملت آگاه آمریکا بود اما نقش ملت و دولت ایران برای سرنگونی این مستبد بدون تردید تأثیرگذار بود و امروز دنیا به خاطر این امنیت، احساس قانون‌گرایی و ثبات به ملت بزرگ ایران مدیون است.

روحانی اظهارداشت: در انتخابات سال ۹۲ حدود ۷۳ درصد مردم در انتخابات مشارکت داشتند و در انتخابات سال ۹۶ هم بیش از ۷۳ درصد حضور یافتند که برای تاریخ بسیار مهم است که ۷۳ درصد مردم واجد شرایط پای صندوق های رأی آمدند.

رئیس جمهور گفت: مردم از منتخب خودشان می‌خواستند که تعامل سازنده با جهان را با عزت ادامه دهد و پیمان هایی را که در برابر دنیا ملت ایران متعهد شده است، پاس بدارد. مردم از منتخب خود می خواستند که با تعامل سازنده سایه جنگ و تحریم را از سر مردم دور کند و منتخب مردم به مردم وعده داده بود که هم اقتصاد شرایط بهتری خواهد داشت و هم قدرت هسته‌ای شرایط بهتری خواهد داشت به گونه ای که چرخ سانتریفیوژها بچرخد.

انفعال نسبت به دشمن را برنمی‌تابیم/ توطئه آمریکا را به شکست می کشانیم

در قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی – موتوری ۲۲ بهمن که توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی منتشر شد، آمده است: امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» را خطایی بزرگ و نابخشودنی تلقی کرده، با نگاهی واقع‌بینانه بر نیروی بی‌بدیل خویش تکیه می‌کنیم؛ و مسئولین کشور را نیز به این توصیه و فرمان مهم و سرنوشت‌ساز سفارش نموده و هیچ‌گونه سستی و انفعال نسبت به دشمن را در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و بین‌المللی برنمی‌تابیم.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

قال الله‌تعالی: وَ مَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَ رَسولَهُ وَ الَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ (سوره مائده آیه ۵۶)

ایام‌الله دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی از نفحات قدسی و غنیمت‌های پر برکت آخرالزمان، یادآور به بار نشستن شجرة طیبة ایمان و معنویت پس از ۱۴ قرن است، و به حق، غدیر انقلاب و موعد و میثاق عهدی دوباره برای اهل حق عنوان گرفته است. ۲۲ بهمن، این سرآغاز حکومت الله بر سراسر جهان با دست قدرت الهی و به پرچمداری حضرت حجت، الهام‌بخش تحقق وعده‌های نصرت و ظفر از جانب خدای متعال، از اعظم اعیاد ملی و دینی ما و مایه فخر و مباهات همه مستضعفان و آزادمردان و زنان جهان است که در سراسر عالم به شایستگی پاس داشته می‌شود.

آری! بنیانگذار نستوه و مبارز این انقلاب استوار و شکوهمند اسلامی، به درستی آن را سرآغاز برچیده‌شدن دستگاه ستمگری طاغوت و جلوه‌ای از نهضت پر عظمت حضرت محمد رسول‌الله  نامیدند. از این روست که پس از انفجار مهیب در «شرق» عالم، اکنون شاهد افول تمدن منحط «غرب» و بویژه هیمنة پوشالی آمریکا هستیم.

خاتمه یافتن قرن‌ها ظلم و فساد، تبعیض و بی‌عدالتی که از سوی طواغیت دوران بر نسل بشر تحمیل شده است، امید و آرزوی موهوم نیست. جنگ جهانی چهارم در حوزه‌های امنیت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و عقلانیت هم نتوانست هدف استکبارِ درون تهی و مفتضح شده را تأمین کند. آری، حکمرانیِ سایبری خوابی بی‌تعبیر است که علی‌رغم هیاهوی غول رسانه‌ای آن از جمله در عرصه بیولوژیکی، اگرچه قربانیان بسیاری گرفت؛ ولی محکوم به شکست قطعی است.

ما راهپیمایان یوم‌الله ۲۲ بهمن به نمایندگی از تمام مردم آزاده و حق‌گرای جهان، ضمن تجدید عهد و میثاق با حبل متین انقلاب جهان اسلام، بقیه‌الله الاعظم، امام زمان  و نایبِ عظیم‌الشأن ایشان، امام خامنه‌ای(ادام الله ظله) و نیز تجدید پیمان با پیش قراولان این فتح فرخنده، شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حریم اسلام و اهل بیت  و نیز شهدای دفاع ملی بویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دانشمند عزیز هسته‌ای، شهید فخری‌زاده، اعلام می‌داریم:

۱- با همه وجود پاسدار ارزش‌های والای اسلامی و حریم مقدس جمهوری اسلامی بوده، و با صدای رسا و دشمن شکن، التــزام عملی خویش را در «تبعـیت محـض» از محور و مـدارِ قـدرتِ ایران اسـلامی و جهان در بیداری اسلامی، یعنی امام خامنه‌ای(دام ظله) اعلام می‌داریم.

۲- با نصب‌العین قرار دادن نقشه راه ولایت و امت؛ یعنی «بیانیة فاخر و گرانسنگ گام دوم انقلاب اسلامی»، آمادگی خویش را برای حضور در عرصه‌های هفتگانه جهاد فی سبیل‌الله؛ در میدان‌های علم، معنویت، اقتصاد، سیاست خارجه، مبارزه با فساد و برقراری عدالت، استقلال و مبارزه با سبک زندگی غربی و بسط و گسترش سبک زندگی اسلامی، همچون گذشته اعلام می‌داریم.

۳- ضمن یادآوری به سردمداران کفر و استکبار جهانی، بویژه دولت دمکرات آمریکا نسبت به خطاهای فاحش محاسباتی که از ابتدای شکل‌گیری نهضت عظیم اسلامی تا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تا فتنه‌های پی در پی و جنگ‌های ناکام و شکست‌های مفتضحانه‌ای که داشته‌اند، اعلام می‌داریم با عزمی راسخ و پشتکاری جهادگونه و مؤمنانه، در این «نبرد اقتصادی» نیز طعم تلخ شکستی دوباره را به کام دشمن قسم خورده اسلام و میهن اسلامی چشانده، سرعت افول و نابودی و محو نظام سلطه را از این که هست نیز تندتر خواهیم کرد.

۴- ما با اعتماد به وعده نصرت الهی، به استقامت همه جانبه در میدان‌های کار و خدمت خالصانه در جهت رفع مشکلات و معضلات گوناگون مردم خداجو، غیور و مقاوم ایران اسلامی ادامه داده، توطئة آمریکا این شیطان بزرگ و فریب‌خوردگان حقیر و غرب‌پرستان داخلی را در «فتنة ایجاد یأس و ناامیدی» به شکست خواهیم کشاند.

۵- امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» را خطایی بزرگ و نابخشودنی تلقی کرده، با نگاهی واقع‌بینانه بر نیروی بی‌بدیل خویش تکیه می‌کنیم؛ و مسئولین کشور را نیز به این توصیه و فرمان مهم و سرنوشت‌ساز سفارش نموده و هیچ‌گونه سستی و انفعال نسبت به دشمن را در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و بین‌المللی برنمی‌تابیم.

۶- ضمن هشدار به جریان‌ها و نحله‌های داخلی و دعوت به وحدت کلمه و همدلی حول محور ولایت، با تمام قوا برای «ساختن دولت اسلامی» با عزمی راسخ و قلبی بصیر و همتی مضاعف با حضور در انتخابات پیش رو با عبرت از گذشته، زمینه را برای حاکمیت دولت مؤمن کاردان، انقلابی،  اهل جهاد و پرتوان فراهم آورده و با حضور مسئولانه و حداکثری خویش، چشم طمع دشمن بویژه شیطان بزرگ آمریکا و رژیم سفاک صهیونیستی را کور خواهیم کرد.

۷- ضمن تقدیر و سپاس از خدمتگزاران صادق نظام اسلامی در هر سه قوه، هشدار می‌دهیم با پرهیز جدی از حاشیه‌سازی‌های کاذب و مضر، دشمن را بر فشار مضاعف و توطئه‌های پی در پی تحریک نکنند و نیز مسئولان امر را به پاکدستی، خدمت خالصانه و مؤثر و همچنین مبارزة همه جانبه با عوامل فساد و اخلال در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی،  امنیتی و اقتصادی و بویژه در حوزة معیشت ولی‌نعمتان خود توصیه نموده و اعلام می‌داریم هیچ‌گونه «خیانت» و «فتنه» را نخواهیم بخشید.

۸- همانطور که ولی امر مسلمین، رهبر معظم انقلاب فرمودند در جمهوری اسلامی کسی به مهمل‌گویی‌های مدعیان بدون استحقاق گوش نمی‌دهد، موضع قاطع خویش را اینگونه اعلام می‌داریم که سیاست قطعی نظام اسلامی در مورد برجام، «لغو همه تحریم‌ها» توسط آمریکا بوده و پس از راستی‌آزماییِ دقیق در انجام همة تعهدات طرف‌های این معاهده، آن هم در عمل و نه در گفتار و کاغذ، آن‌وقت ما هم به تعهدات برجامی برمی‌گردیم و این ماییم که حق خویش را برای گذاردن شرط همچنان محفوظ می‌دانیم.

۹- تلاش و فداکاری جهادگران عرصه سلامت و مقابله با کرونا و خدمت مومنانه به مردم را ارج نهاده و از نوآوری و ابتکار نخبگان دانشمند کشور در ساخت واکسن مقابله با این ویروس که جلوه ای از نبوغ و توانمندی جوانان ایرانی است، حمایت می کنیم.

سامانه پدافندی سوم خرداد در راهپیمایی ۲۲ بهمن به نمایش درآمد

در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن و در میدان آزادی سامانه پدافندی سوم خرداد توسط نیروی هوافضای سپاه برای بازدید مردم به نمایش گذاشته شد.

پهپاد ۲۰۰ میلیون دلاری «گلوبال هاوک» آمریکا در حوالی منطقه «کوه مبارک» واقع در شرق استان هرمزگان، در کرانه دریای عمان، هدف سامانه پدافندی سوم خرداد نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار گرفته و منهدم شده بود.

نمایش موشک های بالستیک در میدان آزادی

در اطراف میدان آزادی و در میانه مسیر حرکت موتورهایی که برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور داشتند، موشک‌های ساخته شده توسط وزارت دفاع و نیروی هوافضای سپاه پاسداران به نمایش درآمدند. موشک های ذوالفقار، بصیر و دزفول از جمله این موشک‌هاست.

همچنین بنرهایی در اطراف میدان نصب شده که دستاوردهای دفاعی از جمله آخرین پهپادهای ساخته شده توسط متخصصان داخلی نیروهای مسلح را به نمایش گذاشته و توضیح داده است.

نمایش دستاوردها قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه

در حاشیه مراسم ۲۲ بهمن در میدان آزادی، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه با برپایی نمایشگاهی از دستاوردها و پروژه‌های بزرگی که به همت متخصصان داخلی در کشور اجرا کرده است را در قالب ماکت‌هایی به نمایش عموم گذاشته است. از جمله پروژه‌هایی که در این نمایشگاه به نمایش درآمده، پروژه خط ۷ متروی تهران، ایستگاه کمیل، پروژه انبار نفت ایرانشهر، پروژه قطعه ۳ و قطعه ۷ ب راه اصلی پاتاوه_ دهدشت، پل طبیعت، سد مخزنی کرخه، پروژه سد و نیروگاه رودبار لرستان، است.

در جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب،  نمایش چتربازان در میدان آزادی از سوی گروه رزم نوازان دژبان ارتش اجرا شد.

حرکت موتورسواران به سمت میدان آزادی

موتورسواران و دوچرخه سواران در جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مسیرهای ۱۲ گانه به سمت میدان آزادی حرکت کردند.

رعایت پروتکل‌های بهداشتی میان راهپیمایان

تعدادی «ماسک» در بین راهپیمایی کنندگان تهرانی پایتخت توزیع شد تا پروتکل های بهداشتی در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن رعایت شود.

« ترامپ»  تشییع شد

تهرانی ها در حاشیه جشن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب تابوت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا که در این سالها تلاش‌های زیادی را جهت فشار حداکثری ایران اعمال کرده بود بر دوش خود حمل و اعلام کردند: انتقام خون «حاج قاسم» قطعی است.

تمثال«حاج قاسم» بر دستان مردم

با وجود آنکه جشن سالگرد انقلاب اسلامی به صورت  خودرویی-موتوری درحال برگزاری است اما تعدادی از تهرانی ها با حفظ فاصله اجتماعی  در میدان انقلاب تصاویر شهید مدافع حرم «محسن حججی» را در دست گرفته بودند. همچنین در مسیر دیگر،تمثال سیدالشهدای مدافعان حرم نیز بر دستان راهپیمایان قرار دارد.

راهبرد قطعی ما اخراج آمریکا از منطقه است

حجت‌الاسلام حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه در مراسم بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تشریح دستاوردهای ایستادگی و ایثار ملت ایران پرداخت و گفت: ایام الله دهه فجر به ما آموخت اگر ملتی مؤمن، تحت زعامت رهبری بصیر و مقتدر حرکت کند، نصرت الهی پاداش آن خواهد بود و سنگرهای به ظاهر فتح ناشدنی، به تسخیر در می‌آیند و فشار حداکثری دشمن با استقامت مردم شکست خواهد خورد.

وی افزود: این روزها شاهدیم محدودیت‌های کرونایی، نتوانسته تأثیری بر دلدادگی و حرارت انقلابی مردم عزیز برای گرامیداشت انقلاب اسلامی داشته باشد. مردم در فضاهای حقیقی و مجازی به هر طریقی وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی نشان می‌دهند و ما قدردان این حضور پرشور و باشکوه هستیم.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به نقش امدادهای الهی و تأثیر جانفشانی‌های شهدای انقلاب در فتح خاکریزهای دشمن، تصریح کرد: مکتب مقاومت و منش شهدایی مانند سردار عزیز شهید حاج قاسم سلیمانی به ما آموخت در صحنه‌ی نبرد باید زندگی کنیم و در زندگی بجنگیم. او به ما آموخت چگونه به هدف خود مؤمن باشیم و دشمن را تسلیم اراده خود نمائیم.

وی با تشریح شکست‌های راهبردی دشمن در برابر ملت ایران، افزود: نقشه‌ها و طراحی‌های دشمن برای ما آشکار است. آمریکایی‌ها در صدد تهی سازی جمهوری اسلامی ایران از قدرت بودند، اما قدرت و اقتدار ملت بزرگ ایران بر محاسبات آنها غلبه کرد. مردم و مسئولین همه متفق‌القول هستند که آمریکا غیرقابل اعتماد است. دست چدنی آمریکا علیرغم خوش خیالی بعضی‌ها، خیلی زود نمایان شد و همه دیدند که جاده آمریکایی سازش، بن بست است.

حجت‌الاسلام طائب، اخراج آمریکا از منطقه را یکی از راهبردهای قطعی جبهه مقاومت دانست و تاکید کرد: آمریکا، رژیم صهیونیستی و اذناب آنها از انتقام سخت دلبستگان جبهه مقاومت سخت به هراس افتاده‌اند و ما به آنها می‌گوئیم از این ترس بمیرند. آنها در این منطقه دیگر روی خوش نخواهند دید و تا فرصت هست با پای خودشان بروند. حکام سازشکار منطقه نیز باید از سرنوشتی که در انتظار نظامیان تروریست آمریکایی است درس عبرت بگیرند و خود را بیش از این در معرض خشم انقلابی ملت‌های مسلمان قرار ندهند.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه، با اشاره به اینکه جهان در حال مشاهده افول مفتضحانه آمریکا است، تصریح کرد: اوضاع آمریکا در همه حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و اجتماعی تماشایی تر از همیشه خواهد بود. ما خودمان را برای عصر پساآمریکا و نقش آفرینی بیشتر در این دوره آماده می‌کنیم.

حجت‌الاسلام طائب آمادگی‌های همه جانبه دفاعی و امنیتی نیروهای مسلح و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی کشور برای مقابله با تهدیدات دشمنان را انکارناپذیر توصیف و تصریح کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی نظام، مجرب‌تر از گذشته شده‌اند. ما در مقابله با فتنه‌ها و فسادهای داخلی و در برابر خباثت‌های منطقه‌ای ورزیده شده‌ایم. ما در یک جنگ اطلاعاتی و امنیتی چند لایه هستیم و دستگاه‌های اطلاعاتی به پشتیبانی و حمایت این مردم عزیز دلگرمند.

وی تاکید کرد: در طول عمر با برکت انقلاب اسلامی، هسته‌های اطلاعات مردمی تهدیدها را پس زده‌اند و به پشتوانه همین تکیه گاه، ان‌شاءالله سیطره اطلاعاتی خود را بر دشمن گسترش می‌دهیم و راه نفوذ آنها را خواهیم بست.

رئیس سازمان اطلاعات سپاه در پایان تاکید کرد: ما میداندار تهاجم علیه دشمن هستیم. دستگاه اطلاعاتی نظام در مقابله با شبکه‌ها و عناصر نفوذی، شدت عمل به خرج داده و همکاری خوبی با سرویس‌های همراه منطقه‌ای و بین‌المللی برای تأمین امنیت داخلی و منطقه‌ای دارد. ما برای برقراری امنیت مردم کشورمان، یک لحظه از پا ننشسته‌ایم و در این آوردگاه امنیتی، به وعده نصرت الهی اطمینان داریم.

مسیر تردد راهپیمایی خودرویی – موتوری یوم الله ۲۲ بهمن

* مسیر شماره ۱ (موتوری) : مسجد امام حسین(ع)، میدان امام حسین(ع)، خیابان انقلاب، خیابان آزادی،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۲ (خودرویی) : مسجد جامع ابوذر، میدان ابوذر، خیابان ابوذر، خیابان شهید آیت الله سعیدی،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۳ (خودرویی) : مسجد امام هادی(ع)، خیابان شهید آقایی، میدان معلم، خیابان تختی، خیابان شهید آیت الله سعیدی،  میدان آزادی

*مسیر شماره ۴ (موتوری) : مسجد دارالسلام، میدان منیریه، خیابان شهید معیری، خیابان کارگر، میدان انقلاب، خیابان آزادی،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۵ (موتوری) : مسجد الجواد(ع)، میدان هفتم تیر، خیابان شهید آیت الله مفتح، خیابان انقلاب، خیابان آزادی،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۶ (موتوری) : مسجد حضرت امیر(ع)، خیابان کارگر شمالی، میدان انقلاب اسلامی، خیابان آزادی،  میدان آزادی

*مسیر شماره ۷ (موتوری) : مسجد حضرت مهدی(عج)، خیابان ستارخان ، خیابان شادمهر، خیابان آزادی،  میدان آزادی

*مسیر شماره ۸ (موتوری) : مسجد حضرت حجت بن الحسن(عج)، خیابان رودکی، خیابان آزادی،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۹ (خودرویی) : مسجد امام سجاد(ع)، خیابان آیت الله اشرفی اصفهانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمد علی جناح،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۱۰ (خودرویی) : مسجد امام جعفرصادق(ع)، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمد علی جناح،  میدان آزادی

* مسیر شماره ۱۱ (خودرویی) : مسجد جامع رسول اکرم(ص)، تهرانسر، بلوار شاهد، بلوار گلها، بزرگراه فتح، میدان فتح، خیابان شهید آیت الله سعیدی،  میدان آزادی

*مسیر شماره ۱۲ (خودرویی) : مسجد نظام مافی، بلوار آیت الله کاشانی، فلکه دوم صادقیه، خیابان محمدعلی جناح،  میدان آزادی