مجاهد بصیر ضد برجام پرخسارت آسمانی شد !
مجاهد بصیر ضد برجام پرخسارت آسمانی شد !

۱۷ اذر ۱۳۹۹ انا لله و انا الیه راجعون دکترعلی‌اصغر زارعی، فرمانده دوره دفاع مقدس، نماینده دلسوز و یار صادق امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای به دوستان شهیدش پیوست. روحش شاد ، چقدر در هنگام تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام در مجلس بی بصیرت لاریحانی حرص خورد و گریه کرد اشک‌های دکتر زارعی پس […]

۱۷ اذر ۱۳۹۹

انا لله و انا الیه راجعون

دکترعلی‌اصغر زارعی، فرمانده دوره دفاع مقدس، نماینده دلسوز

و یار صادق امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای به دوستان شهیدش پیوست.

روحش شاد ، چقدر در هنگام تصویب ۲۰ دقیقه ای برجام در مجلس بی بصیرت لاریحانی حرص خورد و گریه کرد

اشک‌های دکتر زارعی پس از تصویب بیست‌دقیقه‌ای برجام در مجلس از خاطرات سیاسی ماندگار سال‌های اخیر بود.

این جانباز و رزمنده دوران دفاع مقدس، مسئولیت‌هایی چون فرماندهی ستاد جنگ الکترونیک سپاه پاسداران،

ریاست دانشکده فنی دانشگاه امام حسین(ع) و جانشینی سازمان پدافند غیرعامل را نیز در کارنامه خود داشت.

برای شادی روح این برادر مخلص و دلسوز جبهه انقلاب، فاتحه و صلوات بر محمد و آل محمد هدیه کنید.

ایثار پرس

فیلم گریه وی در مجلس بی غیرت ملی :

اشک هایی از جنس غیرت

وی از فرماندهان سپاه و از مؤسسان مرکز جنگ الکترونیک سپاه بود که بعد از جراحی سر و بستری شدن در بیمارستان دعوت حق را لبیک گفت.

زارعی نمایندهٔ حوزهٔ انتخابیهٔ تهران، ری، شمیرانات و اسلام‌شهر در دورهٔ هشتم مجلس شورای اسلامی بوده است.

علی‌اصغر زارعی، در سال ۱۳۳۵ در تهران متولد شد. وی دارای دکترای مدیریت سیستم مهندسی برق و مخابرات و از اعضای مؤسس جبهه پایداری انقلاب اسلامی بوده است. زارعی پس از پیروزی انقلاب عهده‌دار مسئولیت‌های سیاسی نظیر ریاست ادارهٔ تحقیقات ستاد مشترک سپاه در سال ۱۳۸۲، ریاست دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه امام حسین(ع)، مشاور امور آموزش عالی رئیس جمهور در دولت نهم و نمایندگی مجلس شورای اسلامی به‌نمایندگی از مردم تهران بوده است.
دکتر علی‌اصغر زارعی تحصیلات ابتدایی خود را در تهران و در دبستان «ادب» و دوران متوسطه را در دبیرستان «حافظ» و دبیرستان دکتر «هشترودی» طی نمود، در همان دوران با گروه‌های سیاسی مرتبط بوده در فعالیت‌های مذهبی منطقه مشارکت جدی داشت. وی سپس در رشتهٔ «انفورماتیک» دانشگاه تهران پذیرفته شد. به‌دلیل فشارها و آزار و اذیت‌های خانواده‌اش توسط ساواک راهی آبادان گردید و در رشتهٔ مهندسی برق دانشکدهٔ نفت به تحصیل پرداخت. وی در دانشکدهٔ نفت فعالیت‌های مذهبی و سیاسی خود را ادامه داد و با گسترش فعالیت‌هایش در منطقهٔ خوزستان در توسعهٔ جنبش‌های دانشجویی در این منطقه نقش مؤثر و فعال داشت. پس از حضور در جبهه‌های دفاع مقدس و بازگشایی مجدد دانشگاه‌ها با اتمام دروس دانشگاهی، دانشنامهٔ مهندسی برق را در گرایش مخابرات دریافت کرد. علی‌اصغر زارعی، در سال ۱۳۷۷ در مقطع دکترای مدیریت (گرایش سیستم) دانشگاه تهران پذیرفته شده این دوره را با موضوع پایان‌نامه «تبیین مدلی برای تبدیل سازمان‌های فعلی به سازمان چابک» به پایان رسانید.
علی‌اصغر زارعی، با پیروزی انقلاب اسلامی به کمیتهٔ انقلاب پیوست. با تشکیل سپاه پاسداران مسئول آموزش سپاه آبادان و مسئول بسیج آبادان شد. پس از شروع جنگ تحمیلی به سازماندهی نیروهای مردمی در آبادان و منطقهٔ خوزستان پرداخت، در همین دوران بود که دو بار زخمی شده به افتخار ۴۵درصد جانبازی نائل آمد. در سال ۱۳۷۹ درحالی که قائم‌مقام دانشگاه امام حسین(ع) بود با مجموعهٔ اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها که در حرکتی خودجوش نسبت به تشکیل بسج اساتید اقدام نمودند، همکاری کرد و یک سال بعد به ریاست سازمان بسیج اساتید دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور انتخاب گردیده تا سال ۱۳۸۵ در این مسئولیت انجام وظیفه کرد.

انتهای پیام/+

تسنیم