وصیت‌نامه شهید لشکر فاطمیون سه ماه قبل از شهادت
وصیت‌نامه شهید لشکر فاطمیون سه ماه قبل از شهادت

شهید مرتضی غفوری از شهدای لشکر فاطمیون سه ماه قبل از شهادتش در فیلمی که به خواست خودش ضبط شده است، وصیت‌نامه تصویری برای خانواده‌اش می‌فرستد.

شهید مدافع حرم «مرتضی غفوری» از شهدای لشکر فاطمیون سه ماه قبل از شهادتش از بچه‌های رسانه فاطمیون خواست که وصیت‌نامه تصویری‌اش را ضبط کنند تا بعد از شهادتش به دست خانواده‌اش برسد.

«لطیفه هاشمی» همسر شهید غفوری که در زمان شهادت او در افغانستان بود، این‌چنین درباره شنیدن خبر شهادتش همسرش تعریف می‌کند: سال ۱۳۹۵ برادر همسرم تماس گرفت و به مادرش گفت که مرتضی شهید شده است.

مادر همسرم جیغی کشید و به زمین افتاد. با ترس گوشی را گرفتم و گفتم: چه اتفاقی افتاده است؟

مصطفی گفت: مرتضی شهید شد. تنها این جمله را شنیدم و به زمین افتادم. حدود سه روز در حالت عادی نبودم. سه روز لب به غذا نزدم. فقط چشم به در دوخته بودم و می‌گفتم: مرتضی می‌آید.

وصیت‌نامه تصویری شهید لشکر فاطمیون سه ماه قبل از شهادت

وی می‌افزاید: وقتی به حال عادی برگشتم، می‌خواستم زودتر به ایران بیایم و پیکر مرتضی را ببینم، اما به خاطر اینکه باردار بودم، اجازه ندادند. ۴۰ روز بعد از به دنیا آمدن دخترم به ایران آمدیم و پس از وداع با پیکر مرتضی، او را در قطعه ۵۰ به خاک سپردیم.

اگر شهید شدم شما را هم شفاعت می‌کنم

در ادامه وصیت‌نامه تصویری شهید مرتضی غفوری که به همت مرکز رسانه فاطمیون تولید شده است، برای نخستین‌بار منتشر می‌شود:

کد ویدیو

«علیرضا زاکانی» شهردار تهران در ایام سالگرد شهید مدافع حرم فاطمیون «مرتضی غفوری» در ۲۷ بهمن‌ گذشته به دیدار خانواده معظم این شهید والامقام رفت. شهید مرتضی غفوری در سال۱۳۶۸ به دنیا آمد. او در هشتم اسفند سال ۱۳۹۵ در خناصر سوریه به شهادت رسید.

انتهای پیام