سردار قاآنی در محل شهادت فرماندهان پیروزی حضور یافت
سردار قاآنی در محل شهادت فرماندهان پیروزی حضور یافت

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سفر به بغداد در محل شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس توسط تروریست‌های آمریکایی حضور یافت.

سردار «اسماعیل قاآنی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در سفر به بغداد در محل وقوع جنایت ترور فرماندهان پیروزی حضور یافت.

سردار اسماعیل قاآنی در سفر به بغداد در محل شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و یاران آن‌ها در مسیر فرودگاه بین المللی بغداد توسط تروریست‌های آمریکایی حاضر شد.

سردار قاآنی در محل شهادت فرماندهان پیروزی حضور یافت

سردار قاآنی همچنین به منظور تسلیت، در مراسم یادبود درگذشت همسر آیت‌الله شهید سید محمد باقر حکیم حضور یافت.

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیش از این در سومین سالروز شهادت فرماندهان پیروزی با بیان اینکه شهید سلیمانی پرچم مقاومت را از میان آیات قرآن بلند کرد، اظهار داشت: امروز ادامه راه حاج قاسم و حرکت در مسیر حاج قاسم، انتقام خون حاج قاسم است؛ انتقام از جنایتکاران از لحظه اول آغاز شده و به نقطه پایانی نیز خواهد رسید. به دشمن می‌گوئیم که شکست شما و انتقام از آمریکا شروع شده و شما درون خانه‌های خودتان هم دیگر آرامش ندارید.

سردار قاآنی در محل شهادت فرماندهان پیروزی حضور یافت

سردار قاآنی افزود: سردار سلیمانی سالار شهیدان جبهه مقاومت است. علمدار محور مقاومت پرچم مقاومت را دوباره از میان آیات قرآن بلند و مسلمانان را به مقاومت دعوت کرده است.

سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و قهرمان مبارزه با تروریسم در منطقه غرب آسیا و نیز ابومهدی المهندس در بامداد روز ۱۳ دی ۱۳۹۸ و با دستور مستقیم رئیس جمهور آمریکا در فرودگاه بغداد هدف حمله ارتش تروریستی ایالات متحده قرار گرفتند و به همراه جمعی از همراهان خود به شهادت رسیدند.

انتهای پیام