روحيه ایثارگری مهندسان بسیجی چهارمحال و بختياري پشتوانه ساخت استان نمونه تمدن ساز نوین اسلامی درگام دوم انقلاب خواهد بود !
روحيه ایثارگری مهندسان بسیجی چهارمحال و بختياري پشتوانه ساخت استان نمونه تمدن ساز نوین اسلامی درگام دوم انقلاب خواهد بود !

همایش و نمایشگاه علمی، تخصصی مهندسین بسیجی که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با ارائه محصولات دانش بنیان توسط سازمانهای مهندسین بسیج عمران و معماری همه استانها در تاریخ ۱ و ۲ آذر ۱۴۰۱ در مجتمع فرهنگی حضرت ولیعصر برگزار شد . یکی از سازمانهای بسیار فعال در این نمایشگاه سازمان مهندسین بسیجی عمران ومعماری استان چهار محال وبختیاری بود .

نخست اقای مهندس پژمان مختاری ، رئیس سازمان مهندسین بسیجی عمران ومعماری استان چهار محال و بختیاری توضیحات مبسوطی در موضوعات زیر ارایه نمود .

در کارگروه مسکن شناسایی و ترویج الگوهای مسکن کم هزینه و سریع الاحداث جهت خانواده های کم درامد و ….

در کارگروه معماری و شهرسازی طراحی مبلمان شهری مطابق با اصول پدافند غیر عامل و ترویج الگوهای شهرسازی موفق

در کارگروه حمل نقل تالیف چندین کتاب در خصوص ساخت ماله مکانیزه راه سازی ، جهت پخش بتن به جای اسفالت در احداث جاده ها

در برنامه عمران روستا ، شناسایی و کمک به ابادانی روستاهای محروم استان بخصوص با اولویت ابرسانی و احیا قنوات و زیرساخت در این روستا ها انجام شده است

همچنین کارگاههای توانمند سازی جهت مهندسین در جهت کمک به ایجاد اشتغال پایدار و اینده شغلی ایشان و برگزاری دوره های تخصصی در طول سال برگزار شده است .

و موارد دیگر

در ادامه اقای دکتر سید جواد هاشمی فشارکی دبیر شورای اعتلای معماری و شهر ، ضمن تشکر از زحمات بسیار ارزنده مهندسان بسیجی چهار محال و بختیاری که نقش والایی در سطح استان داشته اند ، گفت :

بسیج یک نیروی عظیم ارزشی با روحیه بی نظیر بسیجی و رویکرد جهادی در هرنقطه ای که کشور نیاز دارد ، وارد عمل شده و منشا تاثیرات سازنده بوده است .

بسیاری از دستاوردهای کشور در رشد شتابان محصول تلاش و کوشش عزیزان بسیجی بوده و حضور آنان درگام دوم انقلاب ، اهداف عالیه انقلاب را در تحقق معماری و شهراسلامی و روستای اسوه تضمین می سازد .

و این روحيه ایثارگری مهندسان بسیجی چهارمحال و بختياري پشتوانه ساخت استان نمونه تمدن ساز نوین اسلامی درگام دوم انقلاب خواهد بود !

همایش بسیج مهندسین عمران و معماری

برگزاری نمایشگاه و همایش علمی تخصصی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج

همایش بسیج مهندسین عمران و معماری