فرزندان شهدا در ادامه راه پدران شهیدشان پای کار انقلاب ایستاده‌اند
فرزندان شهدا در ادامه راه پدران شهیدشان پای کار انقلاب ایستاده‌اند

یس فراکسیون فرزندان شاهد مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) از مسئولین و دولت‌مردان خواست هرچه سریع‌تر با عاملان و طراحان شرایط به‌وجودآمده برخورد کنند.

«سمیه محمودی» نماینده مردم شهررضا اظهار داشت: مردم فهیم و صبور ایران اسلامی در طول چهار دهه بار‌ها با دسیسه‌ها و دشمنی‌های متعدد خارجی و داخلی مواجه بوده است و آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی برای جلوگیری از پیشرفت و تعالی ملت ایران از هیچ تلاشی دریغ نکرده است.

فرزند سردار شهید غلامرضا محمودی با محکوم کردن اقدام تروریست‌ها در به خاک و خون کشیدن عده‌ای از فرزندان این مرز و بوم در حرم مطهر شاه‌چراغ (ع) و ابراز همدردی با خانواده‌های شهدا و مجروحان این حمله تروریستی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و دست‌پروردگان آمریکا و رژیم صهیونیستی بار دیگر چهره کریه خود را نمایان و از شرایط به‌وجودآمده در کشور سوءاستفاده کردند.

رئیس فراکسیون شاهد مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای امنیت تصریح کرد: فراکسیون فرزندان شاهد در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن اغتشاش و رفتار‌های خشونت‌آمیز، آمادگی خود را برای پیگیری مطالبات به حق، صحیح و مطابق با احکام و قوانین مردم اعلام می‌دارد و از مسئولین و دولت‌مردان می‌خواهیم هرچه سریع‌تر با عاملان و طراحان شرایط به‌وجودآمده برخورد نمایند و در بهبود شرایط زندگی مردم و احقاق حق ملت از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

نماینده جامعه ایثارگری اصفهان، در پایان اشاره کرد: فرزندان شهدا سال‌های سال رنج نبودن پدر را به خاطر استقلال آزادی و تحقق آرمان‌های ناب انقلاب اسلامی و در حمایت از مقام معظم رهبری و جایگاه ولایت فقیه تحمل نمودند و قطعاً همچنان برای بهبود شرایط مردم و تحقق اهداف نظام و انقلاب اسلامی، در ادامه راه پدران شهیدمان پای کار انقلاب ایستاده‌اند.

انتهای پیام