بی صبرانه در انتظارآمدن امریکایی ها برای آزادی ایران !
بی صبرانه در انتظارآمدن امریکایی ها برای آزادی ایران !

در این نوشتار سخن رئیس جمهور امریکا و نقد آن در پنج بند تبیین شده است .
*
دکتر سید جواد هاشمی فشارکی

بایدن رئیس جمهور مفلوک امریکا در حضور جمعی که نوشته هایی در حمایت از معترضان ایران ( آشوب گران ) در دست داشتند، گفت: نگران نباشید، ما ایران را آزاد خواهیم کرد ! بعد گفت : آنها (معترضان) بسیار زود، خود را رها خواهند کرد !

هیل معاون امور سیاسی وزیر امور خارجه آمریکا : «ما اغلب می‌بینیم که او (بایدن) پس از ایراد سخنرانی گیج است و انگار نمی‌داند کجاست یا قرار است به کجا برود تا اینکه یک نفر با عجله می‌آید و بازوی او را می‌گیرد و مسیر درست را به او نشان می دهد.»

اولا : ما از بهمن ۱۳۵۷ به برکت انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی از دست دخالتهای شما و حکومت وابسته و ظالم پهلوی ازاد شده ایم .

ثانیا :  رئوسای جمهور پیش از تو که توان داشتند ( و مثل وی عدم کنترل بدن و صداهای بدن را نداشتند ) خیلی تلاش کردند ولی عملا غلطی نتوانستند بکنند .

ثالثا : بی صبرانه منتظرآمدن نظامیان کارکشته و خون ریزت برای آزادی ایران هستیم ، تا حادثه پایگاه نظامی عین الاسد را از نزدیک اجرا کنیم .

رابعا : ما منتظر کوچکترین خطای راهبردی امریکا هستیم کاخ سیاه واشنگتن را از حذف کرده و مردم جهان را از ظلم وستمتان آزاد کنیم .

خامسا : دل به آشوبگران هم نبند ، ملت ایران بعد از صبوری و اتمام حجت به حسابشان میرسند !

نهایتا ما از دیدار و رویایی قرار نداریم ، لطفا بگو قرار ما کجا و چه زمانی ؟

پیشنهاد میکنم ، اطرافیانش یک روز مانع از خوردن زهرماری وی شوند ، و او را نزد روانش شناس برده و نتیجه حمله نظامیان امریکایی به طبس و فرارشان، دستگیری ملوانان متجاوز امریکایی در ابهای ایران و خیس کردنشان ، نتیجه حمایت از صدام درجنگ تحمیلی و شکست تصرف ایران ، نتیجه حمایت از منافقین دهه شصتی و ناکامی های مکرر جنایاتشان ، نتیجه حمایتهای سنگین از فتنه های ۷۸ و ۸۸ . ۹۶ و ۹۸ و ۱۴۰۱ ، نتیجه حمایتهای مکرر از ابوالحسن بنی صدر و ممد خاتمی و حسن روحانی و به زباله دانی افتادن آنان، شکست حضور نظامیان امریکا در سوریه و عراق و افغانستان و …. را به این فرد زوال عقلی خیلی ارام یاد اوری کنند تا این اخر عمرمنجلابی اش سکته نکند و با سر به جنهم وارد نشود !