باید به موقع یار انقلاب و کشور باشیم
باید به موقع یار انقلاب و کشور باشیم

آیت‌الله «علما» گفت: باید به موقع و به هنگام باید یار و یاور انقلاب و اسلام بود و نباید غفلت کنیم بلکه باید هوشیارانه از کشور دفاع و مراقبت کنیم.

آیت‌الله «مصطفی علما» نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه امروز در همایش روز ملی نوجوان که به مناسبت سالگرد شهید «محمدحسین فهمیده» در دبیرستان دخترانه شاهد علامه مجلسی (ره) شهر کرمانشاه برگزار شد؛ بر بصیرت افزایی، توانمندسازی، آگاهی بخشی، بینش نوجوانان و جوانان تاکید کرد و اظهار داشت: باید این تحلیل را به نوجوانان بدهیم که دشمنان در فضای مجازی و با این حجم تبلیغات گسترده رسانه ای دلسوز ما نیستند.

وی همچنین تاکید کرد که نباید جاهلانه و از سر ناآگاهی به انقلاب و دستاوردهای نظام و کشور پشت کنیم، بلکه باید هوشیارانه با بصیرت قدر موقعیت کشورمان و قدر رهبر معظم انقلاب اسلامی را برای جوانان تبیین کنیم.

آیت الله علما در ادامه بیان کرد: آمریکا از اینکه جمهوری اسلامی ایران دارای فناوری هسته‌ای است ناراحت نیست از این ناراحت است که چرا به این جایگاه رسیده است چرا این قدر تاثیرگذار و قدرتمند است ناراحت است لذا باید فکور و روشن باشیم چون ما موفق هستیم آنان به دست و پا افتادند که جلوی پیشرفت و رشد ما را بگیرند و این آشوب و سر و صداها را درست می کنند.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به توطئه و فتنه‌گری دشمنان در اغتشاشات و آشوب‌های روزهای اخیر گفت: باید با فکر و اندیشه، قدر موقعیت کشورمان را در منطقه و جهان بدانیم و هوشیارانه از آن در مقابل دشمنان مراقبت کنیم.

وی همچنین گفت: همه باید قدر موقعیت کشورمان را در دنیا و قدرت تاثیرگذار آن را بدانیم که ناشی از شخصیت و رهبری بی نظیر مقام معظم رهبری است و پای آن همیشه بایستیم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز شهادت «محمدحسین فهمیده» و آغاز هفته بسیج دانش آموزی گفت: حضرت خمینی (ره) که خودش حکام شرق و غرب جهان را به زانو درآرده بود، رهبر خودش را حسین فهیمده دانست.

آیت الله علما اضافه کرد: چرا امام (ره) این را گفته حسین فهمیده رهبر من است یعنی فهم، شعور، درک، غیرت، بینش و ایثار شهید فهیمده یعنی به هنگام برای دفاع از کشور عمل کردن و همین به هنگام به لحظه و به موقع عمل کردن امثال شهید فهمیده ها بود که کشور در هشت سال دفاع مقدس پیروز گرداند.

وی افزود: پس باید به موقع و به هنگام باید یار و یاور انقلاب و اسلام بود و نباید غفلت کنیم بلکه باید هوشیارانه از کشور دفاع و مراقبت نماییم.

انتهای پیام/