دیدار معاون رئیس جمهور با خانواده شهید امنیت «سلمان امیراحمدی»
دیدار معاون رئیس جمهور با خانواده شهید امنیت «سلمان امیراحمدی»

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده با خانواده شهید امنیت بسیجی «سلمان امیراحمدی» دیدار و گفت‌وگو کرد.

«انسیه خزعلی» معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده عصر روز گذشته (شنبه) با خانواده شهید امنیت بسیجی «سلمان امیراحمدی» دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در این دیدار ضمن تبریک و تسلیت به مادر و همسر شهید امیراحمدی و خانواده این شهید اظهار داشت: شهدای امنیت نقش مهمی در دفاع از کشور دارند و امیدوارم خداوند توفیق بدهد که با توجه به عنایتی که شهدا به ما دارند بتوانیم مسیر آن‌ها را ادامه بدهیم.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده ضمن قدردانی از تربیت فرزندان خانواده شهید امیراحمدی، خاطرنشان کرد: فرزندان خانواده شهیدان امیراحمدی با ایثار، فداکاری و مخلصانه برای حفظ امنیت کشور تلاش کردند مسیری را که شهیدان عزیر رفتند نمود بارز حمایت از حرمت و حریم زنان است.

خزعلی گفت: افرادی که نمی‌خواهند و نمی‌گذارند که زن‌های ما با ارزش‌ها و بزرگی‌هایی که از حضرت فاطمه (س) در زندگی آموختند، پرورش پیدا کنند، بیشترین خسارت را خواهند دید. در حالی که خداوند بهترین هدیه را نصیب ما کرده است و امیدوارم که ما را رهرو راه شهدای عزیز قرار دهد.

معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده در پایان این دیدار از مادر، همسر و خواهر شهید امنیت سلمان امیر احمدی و خانواده این شهید گرانقدر تجلیل کرد.

بسیجی «سلمان امیراحمدی»، شامگاه شنبه ۱۶ مهر در پی حمله مسلحانه اغتشاش‌گران در خیابان سجاد شمالی در منطقه ۱۷ تهران به شهادت رسید و اغتشاش‌گران با اسلحه جنگی مستقیم به سر بسیجی سلمان امیراحمدی شلیک کردند. از این شهید دو فرزند یک و هفت ساله به یادگار مانده است.

انتهای پیام/