هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس برگزار می‌شود
هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس برگزار می‌شود

نخستین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس، به‌ همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، به‌ مدت چهار روز در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه برگزار خواهد شد.

نخستین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس، به‌همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس با یاد و بزرگداشت عملیات ثامن‌الائمه، در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه با اکران و نقد ۳۰ فیلم کوتاه و با حضور هنرمندان و فیلم‌سازان سینمای ایران و همچنین برپایی کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌شود.

کارگاه تخصصی «زاویه نگاه کارگردان» با حضور «بهروز افخمی»، کارگاه تخصصی «انتقال تجربه تولید» با حضور «محسن شیرازی»، کارگاه تخصصی «تجربه زیسته» با حضور «بهمن ارک»، کارگاه تخصصی «فیلم‌نامه‌نویسی بخش طنز» با حضور «حسن وارسته» و کارگاه تخصصی «فیلم‌نامه‌نویسی بخش درام» با حضور «سید محمد حسینی»، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی‌شده در هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس هستند.

این برنامه از ۲۳ مهر تا ۲۶ مهر، از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۴۵ به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران، در مجتمع فرهنگی هنری اسوه برگزار و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

انتهای پیام