جانفشانی شهدای دفاع مقدس در خاطره تاریخ ماندگار خواهد بود
جانفشانی شهدای دفاع مقدس در خاطره تاریخ ماندگار خواهد بود

سرهنگ پاسدار امیری‌مقدم گفت: جانفشانی شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم در خاطره تاریخ ماندگار خواهد بود.

سرهنگ پاسدار «محمد امیری مقدم» مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قزوین امروز (شنبه) طی جلسه‌ای که در سالن جلسات شرکت گاز قزوین با حضور «علی حجتی‌پور» مدیر عامل شرکت گاز استان و کارکنان این اداره برگزار برگزار شد، بر لزوم شناخت شهدا و مرفی آنان به جامعه و جوانان تاکید کرد و اظهار داشت: در دوران آغاز جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه ایران تعداد زیادی از جوانان مومن و انقلابی ایران اسلامی در راستای دفاع از سرزمین درس و دانشگاه و مدرسه را رها کرده و راهی جبهه‌های نبرد شدند تا از تمامیت ایران و اسلام محافظت کنند.

وی ادامه داد: به دنبال رشادت ها و جانفشانی‌های شهدا، ایثارگران و رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی از دست نرفت و در واقع این عزیزان اجازه ندادند چنین اتفاقی بیفتد.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قزوین با اشاره به شهدای مدافع حرم، آنان را مجاهدان راه حق دانست که با اباعبدالله الحسین (ع) و حضرت عباس (ع) عهد و پیمان بسته‌اند و گفت: این شهدای بزرگوار و شهدای مدافع حرم الگوهای بزرگی برای جوانان ایران اسلامی و تمامی تاریخ هستند و ایثار و از خودگذشتگی و جانفشانی آنان هیچگاه از خاطره ملت ایران فراموش نخواهد شد.

وی، ایران را بیشه شیران و سرزمین شهدا دانست و افزود: جوانان مومن و انقلابی این سرزمین همواره برای دفاع از میهن اسلامی خود آماده هستند و در این راه جانفشانی می‌کنند.

امیری‌مقدم با بیان اینکه پیروی از ولایت، توجه به نماز و حفط حجاب اصولی است که باید همواره مورد توجه قرار گیرد، بر لزوم حفظ حرمت شهدا تاکید کرد و متذکر شد: سلول به سلول داعش ضد اهل بیت (ع) است.

انتهای پیام/