یکی از ماموریت‌های مهم امروز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید ادبیات دفاع مقدس در همه حوزه‌هاست
یکی از ماموریت‌های مهم امروز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تولید ادبیات دفاع مقدس در همه حوزه‌هاست

اسماعیلی در مراسم رونمایی از پوستر دومین جشنواره فیلمنامه‌نویسی شهادت قلم در قم گفت: یکی از ماموریت‌های مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت مردمی تولید ادبیات دفاع مقدس در همه حوزه‌ها است.

«محمدمهدی اسماعیلی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم رونمایی از پوستر دومین جشنواره فیلمنامه‌نویسی شهادت قلم در ابعاد بین‌المللی که در قم برگزار شد، اظهار داشت: در سال‌های جاری کار‌های هنری خوبی انجام شده است. سال گذشته هم در جشنواره فیلم فجر علی‌رغم اینکه دولت تازه شکل گرفته بود توانستیم تعداد فیلم‌های خوبی را به جشنواره چهلم فیلم فجر برسانیم.

اسماعیلی افزود: ان‌شاءالله امسال این کار به صورت جدی در دستورکار مجموعه‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مثل بنیاد فارابی است که برای این مهم با آن‌ها صحبت کرده‌ایم.

وی ادامه داد: یکی از ماموریت‌های مهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت مردمی تولید ادبیات دفاع مقدس در همه حوزه‌ها است. خیلی خوشحال هستیم که مجموعه بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های های دفاع مقدس خیلی جدی در این حوزه وارد شده است لذا امیدواریم این فیلم‌نامه‌های کوتاه همه‌ به فیلم‌های برتر تبدیل شوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: فضای همکاری‌های مشترک بین مجموعه‌های متناظر وزارت فرهنگ و ارشاد و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس پیش‌بینی شده است که امیدوارم هر چه بیشتر خروجی‌های آن به سمت ارتقاء کمی و کیفی آثار دفاع مقدس پیش روند.

انتهای پیام