نقش هلال احمر در دوران دفاع مقدس بی‌بدیل بود
نقش هلال احمر در دوران دفاع مقدس بی‌بدیل بود

امیر «عباسی» گفت: نقش جمعیت هلال احمر در دوران دفاع مقدس بی‌بدیل بود و در نظر داریم جهت ثبت تلاش‌های این نهاد، بخشی از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان را به امدادگران جبهه‌ها اختصاص دهیم.

تبریز، همزمان با هفته هلال احمر، امیر دریادار دوم «رضا عباسی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی امروز (شنبه) با «حمید منجم» مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس آذربایجان شرقی در این دیدار ضمن تبریک هفته هلال احمر اظهار داشت: نقش جمعیت هلال احمر در دوران دفاع مقدس بی‌بدیل بود و با توجه به خدمات ارزنده این نهاد در امدادرسانی به مجروحین و جانبازان و زخمی‌های جنگی در نظر داریم جهت ثبت تلاش‌های آن، بخشی از مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان را به امدادگران جبهه‌ها اختصاص دهیم که این امر نیازمند همکاری و مشارکت جمعیت هلال احمر است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی نیز با تقدیر از توجه ویژه امیر «عباسی» به هلال احمر و امدادگران حاضر در جبهه گفت: هلال احمر نهادی مردم محور بوده و موفقیت‌های آن  در گرو حضور پررنگ مردم، جوانان، امدادگران و داوطلبان در ماموریت‌های گوناگون آن است.

انتهای پیام/