سردار حق بین هر لحظه پای کار انقلاب بود
سردار حق بین هر لحظه پای کار انقلاب بود

سردار «فدوی» با بیان اینکه سردار حق بین هر لحظه پای کار انقلاب بود، گفت: امروز باید عزم خودمان را جزم کنیم تا در همه امورات اعم از فرهنگی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و … پای کار باشیم تا عنایت خداوند شامل حال ما شود و به نتایج عالی برسیم.

سردار «علی فدوی» جانشین فرمانده سپاه پاسداران در مراسم اولین سالگرد شهادت سردار «محمدعلی حق بین» از فرماندهان گیلانی جبهه مقاومت که در گلزار شهدای شهرستان «رشت» برگزار شد، اظهار داشت: از جمله توفیقات انقلاب اسلامی از ابتدا تاکنون بندگان بی شماری است که عنایت ویژه خداوند برای عمل به تکلیف نصیب آنان شده و این توفیق همچنان برقرار است.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه ۴۳ سال از عمر انقلاب می‌گذرد و در حال سپری کردن چهل و چهارمین سال پیروزی هستیم، تصریح کرد: شمار زیادی از دلدادگان انقلاب در طول این ۴۳ سال در همه عرصه‌هایی که برای نظام پیش آمده پای کار هستند و به موقع و به هنگام اقدام می‌کنند و مهم نیست در چه زمان و در چه مکانی هستند.

وی بندگان الهی را برخوردار از رحمت دانست و افزود: اگر بندگان به تکلیف خودشان عمل کنند، خداوند هم به وعده خودش که هیچ تخلفی در آن نیست عمل خواهد کرد و خیرات و برکات و نتایج بی نظیر به وجود می‌آید.

سردار فدوی با بیان اینکه از لحظه به وجود آمدن نهضت انقلاب در سال ۱۳۴۲ نوعی هوشیاری در خبیثان عالم و دشمنان بشریت و در راس آن‌ها شیطان بزرگ آمریکا و فرزند نامشروعش رژیم صهیونیستی ایجاد شد، خاطرنشان کرد: خبیثان عالم دریافتند که سمت و سوی اصلی سخنرانی آتشین امام خمینی (ره) هستند و لذا به سرسپردگانشان در ایران دستور برخورد با امام و نهضتش را دادند و زندان و تبعید را راه نجات یافتند؛ اما نمی‌دانستند که امام راحل نفس خودش را مطابق با آموزه‌های الهی پرورش داده و خداوند این توفیق را به ایشان عنایت کرده که انقلاب اسلامی را برپا کند و عالم را تحت تاثیر قرار دهد.

وی با اشاره به شکل گیری روند رو به جلوی انقلاب و ایجاد روند‌های جدید در دشمنان، متذکر شد: دشمنان از همان ابتدا تصور کردند می‌توانند از پس انقلاب برآیند، اما تصورشان غلط بود و لذا ضد انقلاب‌ها و عناصر دست چندمی خودشان در منطقه را که سال‌ها برای پرورش آنان وقت گذاشته بودند، به ستیز با انقلاب وا داشتند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه قوت و توان انقلاب بیش از تصور دشمنان بود، تاکید کرد: دلدادگان انقلاب به ندای امام لبیک گفتند و در هر صحنه‌ای که لازم بود حاضر شدند و صحنه را به نفع نظام تغییر دادند؛ لذا از ۲۴ بهمن ۱۳۵۷ حمله مسلحانه علیه انقلاب آغاز شد و مرحله به مرحله پیش رفت و یک جنگ طولانی به راه انداخت.

وی با اشاره به حضور همه جانبه دشمن در تهاجم هشت ساله علیه انقلاب، اظهار داشت: در سال‌های پایانی جنگ دشمنان دریافتند که صد درصد ضرر خواهند کرد و لذا مستقیماً وارد درگیری شدند؛ اگرچه ۸۷ کشور در این اتحاد شوم علیه ایران اسلامی اقدام کردند، اما جبهه حق جمهوری اسلامی هر روز قوی‌تر و جبهه باطل شیطان بزرگ و متحدانش روز به روز ضعیف‌تر شد.

سردار فدوی با بیان اینکه شهدا بیش از همه امامین انقلاب را اطاعت کردند و به دشمن خبیث اجازه ندادند حتی یک بار اعلام پیروزی کند، تصریح کرد: این وعده صریح خداوند در قرآن است که حزب خدا همواره پیروز است و این پیروزی با بهترین کیفیت است؛ البته تحقق وعده‌های الهی شرط دارد و بندگان باید این شرط‌ها را تحقق ببخشند، در غیر این صورت به وعده عمل نمی‌شود.

وی با اشاره به حضور با قدرت و با عظمت جمهوری اسلامی در همه صحنه‌های دنیا، خاطرنشان کرد: حضور دلدادگان انقلاب در دوردست‌ها موجب شده به اقتداری بزرگ برسیم و نه تنها ام القرای منطقه باشیم، بلکه به الگویی برای کشور‌ها و ملت‌ها تبدیل شویم.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه سردار حق بین‌ها از نوجوانی تا لحظه شهادت پای کار انقلاب هستند، تاکید کرد: گذشتن از جان سخت‌ترین کار دنیاست و لذا شهدا برای تحقق اهداف انقلاب از جان خودشان گذشتند و پای کار شهادت بودند.

وی شهدا را مردترین مردان عالم دانست و افزود: شهدا با دل و زبان و عملشان پای کاری انقلاب بودند و همین پای کار بودن شهدا دستاورد‌های بزرگ انقلاب را رقم زده است، زیرا با ابزار‌های مادی نمی‌توانستیم در مقابل دشمنان خبیث کاری از پیش ببریم.

سردار فدوی وضعیت اقتصادی امروز کشور را نشان دهنده پای کار نبودن در این عرصه دانست و متذکر شد: معیشت و اقتصاد در شان ملت بزرگ ایران است.

وی جنگ یمن را مانند جنگ تحمیلی ایران دانست که همه کشور‌ها علیه آنان هستند و تصریح کرد: همه خبیثان عالم امروز در مقابل انصارالله دست‌ها را بالا بردند، در حالی که مانند صدام فکر می‌کردند یک هفته‌ای کار یمن را تمام می‌کنند، اما امروز صدام و همه روسای جمهور خبیث عالم کجا هستند و جمهوری اسلامی کجاست؟

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه انقلاب اسلامی با قدرت و سرافراز و برقرار به پیش می‌روند و دشمنان باید به دنبال بازدارندگی در برابر ما باشند، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی وارد مرحله سوم قدرت شده است و اگر در عرصه‌های دیگر نیز طبق قاعده‌های الهی پیش برویم، نتیجه می‌گیریم.

وی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر مسئله نفوذ طی سالیان گذشته، متذکر شد: نفوذ اجازه نداده در همه امورات به ویژه اقتصاد طبق قاعده‌هایی که خداوند در قرآن مشخص کرده عمل کنیم، زیرا اسلام آخرین دین الهی و پیامبر (ص) آخرین پیامبر الهی و قرآن آخرین کتاب الهی است و خداوند هرگز درباره معیشت و اقتصاد بندگان کم نمی‌گذارد لذا باید پای کار اقتصاد برویم و دل و زبان و عمل ما همراه شود.

سردار فدوی داعش را فتنه بزرگ دشمنان بعد از جنگ تحمیلی دانست و افزود: طراحی داعش عمق خباثت و شیطنت دشمنان را نشان داد، اما، چون دلداگان انقلاب شش سال پای کار بودند، خداوند نیز عنایت کرد و این فتنه به گونه‌ای برچیده شده که انگار اصلا وجود نداشته است.

وی هر کدام از شهدا را یک ملت دانست و تاکید کرد: در عرصه دفاع از حرم شاهد حضور نسل اول سپاه و نسل آخر سپاه بودیم و شهدایی که حتی جنگ را ندیده بودند، پای کار انقلاب آمدند.

جانشین فرماندهی سپاه پاسداران با بیان اینکه سردار حق بین هر لحظه پای کار انقلاب بود، اظهار داشت: امروز باید عزم خودمان را جزم کنیم تا در همه امورات اعم از فرهنگی، اجتماعی، علمی، اقتصادی و … پای کار باشیم تا عنایت خداوند شامل حال ما شود و به نتایج عالی برسیم.

انتهای پیام/