اهدای قرآن با دستخط امام خامنه‌ای به خانواده شهید «علی لندی»
اهدای قرآن با دستخط امام خامنه‌ای به خانواده شهید «علی لندی»

رئیس صدا و سیما در سفر به استان خوزستان برای ادای احترام به شهید «علی لندی» به خانه این نوجوان فداکار ایذه‌ای رفت و از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی، قرآنی را با دستخط ایشان به خانواده لندی هدیه داد.

«پیمان جبلی» رئیس جدید صدا و سیما در دیدار با خانواده شهید «علی لندی»، او را به‌عنوان نماینده یک جریان فرهنگی دانست و اظهار داشت: این شهید نماینده جریان فرهنگی نوجوانان کشور است و هر از گاهی با وقوع چنین اتفاقاتی است که می‌فهمیم این رویش و نسل جدید که فداکاری خود را به رخ می‌کشد، روز به روز رو به ازدیاد و تعالی است.

اهدای قرآن با دستخط رهبری به خانواده شهید لندی

جبلی در دیدار این خانواده شهید از طرف رهبر معظم انقلاب اسلامی، قرآنی را با دستخط ایشان به خانواده لندی هدیه داد.

رئیس رسانه ملی همچنین با اهدای لوح به امضای خود، از خانواده این شهید عزیز قدردانی کرد.

وی پس از ادای احترام به روح بلند این شهید گفت: امروز در اولین روز فعالیت رسمی‌ام به‌عنوان رئیس صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران توفیق یافتیم که خدمت خانواده بزرگوار این شهید برسیم.

جبلی افزود: این شهید عزیز الگو و حجتی است که خداوند بر ما نازل کرده است تا قدر نعمات خدا را بدانیم. این شهید، نمونه‌ای از الگو‌هایی است که روشن‌کننده مسیر و چراغ راه نسل جدیدند.

رئیس رسانه ملی گفت: در این دیدار با این خانواده محترم عرض ادب و احترام کردیم و به این روح بزرگ تبرک و تیمم می‌جوییم تا با برکت آن، در مسیر اداره این رسانه فراگیر و دستگاه مهم فرهنگی کشور ثابت قدم باشیم.

اهدای قرآن با دستخط رهبری به خانواده شهید لندی

انتهای پیام/ ۹۱۱