روی بیانیه گام دوم انقلاب کار کنید
روی بیانیه گام دوم انقلاب کار کنید

آیت‌الله شب‌زنده‌دار در جلسه درس خارج فقه با اشاره به دیدار اخیرش با رهبر انقلاب روایتی را از آنچه ایشان درباره بیانیه گام دوم انقلاب» گفته بودند  نقل کرد. ایشان فرمودند من روی این بیانیه خیلی زحمت کشیدم . من بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم […]

آیت‌الله شب‌زنده‌دار در جلسه درس خارج فقه با اشاره به دیدار اخیرش با رهبر انقلاب روایتی را از آنچه ایشان درباره بیانیه گام دوم انقلاب» گفته بودند  نقل کرد.
ایشان فرمودند من روی این بیانیه خیلی زحمت کشیدم . من بنای بر این ندارم که اگر چیزی نوشتم یا مطلبی می‌گویم از دیگران درخواست کنم که روی آن کار کنند ولی راجع به این می‌گویم این کار را بکنند.» این درخواست و مطالبه را ایشان دارند.
آیت‌الله شب‌زنده‌دار در ادامه گفته: من دیروز در مشهد به طلاب عرض کردم که این بیانیه را مثل کتب درسی به مباحثه بگذارید و بعد در راه نشر و تبیین و پیاده‌سازی آن تلاش کنید. خود ما هم هر روز یک بخشی از بیانیه را همین‌جا قرائت خواهیم کرد.
گفتنی است؛ مقام معظم رهبری چند روز گذشته رهنمود هایی را برای “گام دوم انقلاب” مطرح کردند. این بیانیه تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.