شهادت مهدی صادقی مدافع سلامت – ماتم در بیمارستان بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریف
شهادت مهدی صادقی مدافع سلامت – ماتم در بیمارستان بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریف

شهید مهدی صادقی اسوه اخلاق بود وی سالها در این بیمارستان مشغول به فعالیت بود و وی به همه بیماران و همکاران خدمت رسانی کرد.

حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله از شهادت ششمین مدافع سلامت فعال در این بیمارستان خبر داد.

وی با بیان اینکه بیمارستان بقیه الله تا کنون شش شهید در راه دفاع از سلامت مردم تقدیم کرده است اظهار داشت: بیمارستان ما یکی از بزرگترین بیمارستان های کشور در حوزه بیماری کرونا است و دو سوم بیمارستان ما و گاهی تا صددرصد بیمارستان در خدمت بیماران مبتلا به کرونا بوده است.

کرونا جان مدافع سلامت تهرانی را گرفت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) ادامه داد: از دست دادن کادر درمان برای ما بسیار سخت است، شهید مهدی صادقی اسوه اخلاق بود وی سالها در این بیمارستان مشغول به فعالیت بود و وی به همه بیماران و همکاران خدمت رسانی کرد.

ابوالقاسمی افزود: خستگی در وجود وی معنا نداشت، وی همیشه به همکاران میگفت که کار بیماران را من انجام می دهم و شما به بقیه امور رسیدگی کنید. این شهید بزرگوار در اوج سلامت معنوی قرار داشت و بسیار اخلاق مدار بود. وی شخصیت ویژه ای داشت که در این راه مزد خود را دریافت کرد و به شهادت رسید.

پیکر این شهید بزرگوار صبح امروز در بیمارستان بقیه الله با حضور کارکنان و مسوولان بیمارستان تشییع و در قطعه ۵۰ گلزار شهدای تهران واقع در بهشت زهرا سلام الله علیها به خاک سپرده شد.

  • نویسنده : شفیق فکه، شبکه ایثار
  • منبع خبر : رکنا