آمریکا دشمن شماره اول بشر و ملت ایران است
آمریکا دشمن شماره اول بشر و ملت ایران است

آمریکا که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ادعای نزدیکی و دوستی با ملت ایران داشت، با پیروزی انقلاب اسلامی نقاب از چهره برداشت و نگاه استعماری و استکباری خود را علیه ملت ایران عیان ساخت و همین زمینه‌ای شد تا امام خمینی (ره) علیه خباثت‌های آنها همواره هشدار دهند.

به گزارش خبرنگار اخبار داخلی دفاع‌پرس، رژیم آمریکا که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی با نقاب دوستی به استعمار و استثمار ملت ایران پرداخته بود، پس از پیروزی انقلاب اسلامی به مخالفت و دشمنی علنی علیه ملت ایران پرداخت و از هیچ توطئه‌ای برای زمین زدن نهضت اسلامی دریغ نکرد.

از این رو همواره امام راحل نسبت به دشمنی و خباثت رژیم آمریکا هشدار داده و به تقابل با آنها پرداختند که در ادامه به برخی مواضع ایشان می‌پردازیم.

آمریکا کیست؟

– آمریکا دشمن شماره اول بشر و ما است؛ آمریکای جهانخوار، بزرگترین دشمن اسلام و مسلمانان جهان است؛ آمریکای حیله‌گر، دشمن شماره یک است و به خون اسلام و استقلالشان تشنه است.

– آمریکا دشمن شماره یک مردم محروم و مستضعف جهان است. آمریکا برای سیطره سیاسی و اقتصادی و فرهنگی و نظامی خویش بر جهان زیر سلطه، از هیچ جنایتی خودداری نمی‌نماید. آمریکا دشمن همه ادیان است حتی مسیحیت، آمریکا اصلاً اعتنا به ادیان ندارد و جز منافع خودش را نمی‌خواهد، حتی منافع آمریکایی‌ها (را) هم نمی‌خواهد، منافع دولت آمریکا را می‌خواهد.

سرشت آمریکا؛ دشمنی با اسلام

– در نهاد و سرشت آمریکا، کینه و دشمنی با اسلام ناب محمدی (ص) موج می‌زند آمریکا و اسرائیل با اساس اسلام دشمنند، چراکه اسلام و کتاب و سنت را خار راه خود و مانع از چپاولگری شان می‌دانند، چراکه ایران با پیروی از همین کتاب و سنت بود که در مقابل آنان به پاخاست و انقلاب نمود و پیروز شد.

تعمد جهان خواران به نابودی اسلام

– آنان که هنوز بر این باورند و تحلیل می‌کنند که باید در سیاست و اصول و دیپلماسی خود تجدید نظر نماییم و ما خامی کرده‌ایم و اشتباهات گذشته را نباید تکرار کنیم و معتقدند که شعار‌های تند یا جنگ سبب بدبینی غرب و شرق نسبت به ما و نهایتاً انزوای کشور شده است و اگر ما واقعگرایانه عمل کنیم، آنان با ما برخورد متقابل انسانی می‌کنند و احترام متقابل به ملت ما و اسلام و مسلمین می‌گذارند، این یک نمونه است که خدا می‌خواست پس از انتشار کتاب کفرآمیز «آیات شیطانی» در این زمان اتفاق بیفتد و دنیای تفرعن و استکبار و بربریت، چهره واقعی خود را در دشمنی دیرینه‌اش با اسلام برملا سازد تا ما از ساده‌اندیشی به درآییم و همه چیز را به حساب اشتباه و سوء مدیریت و بی‌تجربگی نگذاریم و با تمام وجود درک کنیم که مسئله، اشتباه ما نیست بلکه تعمد جهان خواران به نابودی اسلام و مسلمین است.

– روحانیون و مردم عزیز حزب‌الله و خانواده‌های محترم شهدا حواسشان را جمع کنند که با این تحلیل‌ها و افکار نادرست، خون عزیزانشان پایمال نشود.

تا نابودی کامل ما، از ما دست بردار نیستند

– خطر آمریکا به حدی است که اگر کوچکترین غفلتی کنید، نابود می‌شوید. هر دو ابرقدرت، کمر به نابودی ملل مستضعف بسته‌اند و ما باید از مستضعفین جهان پشتیبانی کنیم. آمریکا و شوروی در کمین نشسته‌اند و تا نابودی کاملتان از شما دست بر نخواهند داشت.

وظیفه ما دقیقاً مبارزه با آمریکای جهان خوار

– جهان باید بداند که ایران راه خود را پیدا کرده است و تا قطع منافع آمریکای جهان خوار، این دشمن کینه‌توز مستضعفین جهان، با آن مبارزه‌ای آشتی ناپذیر دارد و حوادث ایران نه تنها ما را برای لحظه‌ای عقب نخواهد نشاند، که ملت ما را در نابودی منافع آن مصمم‌تر خواهد کرد. ما مبارزه سخت و بی امان خود را علیه آمریکا شروع کرده‌ایم و امیدواریم فرزندانمان با آزادی از زیر یوغ ستمکاران، پرچم توحید را در جهان بیفرازند. ما یقین داریم اگر دقیقاً به وظیفه‌مان که مبارزه با آمریکای جنایتکار است، ادامه دهیم، فرزندانمان شهد پیروزی را خواهند چشید.

لزوم فریاد همگانی «مرگ بر آمریکا»

– اگر همه مسلمینی که در دنیا الآن هستند که قریب یک میلیارد هستند، همه از خانه بیرون بیایند، فریاد بکنند «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل»، همین قول برای آن‌ها مرگ می‌آورد. ما با فریاد، محمدرضاخان را بیرون کردیم. شما خیال می‌کنید با تفنگ بیرون کردیم؟ با فریاد، با «اللَّه اکبر»! این قدر «اللَّه اکبر» بر مغز این‌ها کوبیده شد که خودشان را باختند و فرار کردند. از این مملکت رفتند.

– مسلمین باید فریاد بزنند، گمان نکنند که فریاد و شعار فایده ندارند. خیر، شعار فایده دارد، اما اگر همه فریاد بزنند. فریاد منِ تنها هیچ چیز نیست. فریاد یک محله، یک شهر هیچ چیز نیست. ما باید هرچه فریاد داریم، به سر این‌ها بزنیم.

هرچه فریاد دارید، بر سر آمریکا بکشید

– بدانید شما با یک قدرتی مواجه هستید که اگر یک غفلت بشود، مملکتتان از بین می‌رود. غفلت نباید بکنید. غفلت نکردن به این است که همه قوا، هرچه فریاد دارید، سر (آمریکا) بکشید، هرچه تظاهر دارید، بر ضد آن بکنید. هر عملی دارید؛ عمل مثبت را، (بر ضد) آن کنید.

فریاد «مرگ بر آمریکا»؛ برخلاف اسلام؟

– بار الها! ملت مجاهد ما در این برهه زمان، با چه حوادثی و با چه چهره‌هایی مواجه است؛ عصری که حکومت‌های مسلمین آن چنانند و رسانه‌های گروهی آن چنان و ابرقدرت‌ها این چنین، عصری که باطل را به صورت حق به خورد مردم می‌دهند و جنایات را به صورت صلح‌طلبی، عصری که دشمنان اسلام و مسلمین با ملت‌های مستضعف، آن می‌کنند که چنگیز نکرد و اکثر حکومت‌های مسلمانان، در جنایاتی که بر ملت‌های خود می‌رود، از جانیان طرفداری می‌کنند، عصری که فریاد مرگ بر اسرائیل و آمریکا، برخلاف اسلام تلقی می‌شود!

اعلان برائت؛ مرحله اول مبارزه

– اعلان برائت، مرحله اول مبارزه و ادامه آن مراحل دیگر، وظیفه ما است و در هر عصر و زمانی، جلوه‌ها و شیوه‌ها و برنامه‌های متناسب خود را می‌طلبد و باید دید که در عصری همانند امروز که سران کفر و شرک، همه موجودیت توحید را به خطر انداخته‌اند و تمامی مظاهر ملی و فرهنگی و دینی و سیاسی ملت‌ها را بازیچه هوس‌ها و شهوت‌ها نموده‌اند، چه باید کرد؟

برائت؛ سرآغاز علنی ساختن منشور مبارزه

– اعلان برائت، تجدید میثاق مبارزه و تمرین تشکل مجاهدان برای ادامه نبرد با کفر و شرک و بت پرست‌ها است و به شعار هم خلاصه نمی‌شود که سرآغاز علنی ساختن منشور مبارزه و سازماندهی جنود خدای تعالی در برابر جنود ابلیس و ابلیس صفتان است و از اصول اولیه توحید به شمار می‌رود.

مبارزه تا نابودی کامل دشمنان جهانخوار

– ما به یاری خدا تا نابودی کامل دشمنان اسلام و ملت‌های مستضعف جهان در برابر آنان، و به خصوص در مقابل آمریکای جهان خوار ایستادگی خواهیم کرد.

– آمریکای جهان خوار باید بداند که ملت عزیز و خمینی تا نابودی کامل منافعش او را راحت نخواهند گذاشت و تا قطع هر دو دست آن، به مبارزه خدایی خود ادامه خواهند داد.

– ما تا آخر عمر، علیه دولت آمریکا مبارزه می‌کنیم و تا آن را به جایش ننشانیم و دستش را از منطقه کوتاه نکنیم و به تمام مبارزان راه آزادی کمک نکنیم تا آن‌ها را شکست دهند و خود مردم ایران سرنوشت خویش را به دست گیرند، از پای نمی‌نشینیم. دنیا باید آمریکا را از بین ببرد و الا تا این‌ها هستند، این مصیبت‌ها در دنیا هست. اینجا نشد، یک جای دیگر.

انتهای پیام/ ۱۵۱

خبرگزاری دفاغ مقدس

۲۱ مرداد۱۳۹۹