جزییات مراسم تشییع و وداع با پیکر شهید «امیر مختار جعفری»
جزییات مراسم تشییع و وداع با پیکر شهید «امیر مختار جعفری»

جزییات مراسم تشییع و وداع با پیکر استواریکم شهید «امیر مختار جعفری» که در درگیری با اشرار در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسید، اعلام شد.

به گزارش ایثارپرس ، استواریکم شهید «امیرمختار جعفری» مامور جان بر کف نیروی انتظامی که در درگیری با اشرار شهر فنوجه استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت نائل شد روز شنبه ۲۹ تیر در ساری تشییع می‌شود.
مراسم وداع با این شهید سرافراز، فردا جمعه ۲۸ تیر بعد از نماز مغرب و عشاء در حسینیه آیت الله خامنه‌ای فرماندهی انتظامی استان واقع در بلوار ارتش ساری برگزار خواهد شد.
مراسم تشییع پیکر استوار یکم شهید جعفری پس از اجرای مراسمی راس ساعت ۸:۳۰ صبح شنبه در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان، ساعت ۹ صبح از امامزده یحیی (ع) ساری آغاز و به سمت گلزار شهدای ملامجدالدین ادامه داشته و در جوار شهدای این مزار خاکسپاری خواهد شد.
استواریکم شهید «امیر مختار جعفری» متولد ۱۳۷۰، متاهل و اهل روستای شبکلا شهرستان ساری بود.
ستوان یکم قربانعلی امیری و استوار دوم امیر مختار جعفری در درگیری با شرور مسلحی که شرارت‌‌های زیادی در سطح شهر فنوج داشت به شهادت رسیدند ضمن اینکه در این درگیری، آن شرور مسلح هم، به هلاکت رسید.
شهرستان فنوجه از شهرهای جنوب غربی استان سیستان و بلوچستان است که در ۱۸۰ کیلومتری ایرانشهر و ۵۵۵ کیلومتری زاهدان قرار دارد.

انتهای پیام/

  • نویسنده : زینب 135
  • منبع خبر : دفاع پرس