شهید صیاد شیرازی یک نخبه نظامی بود
شهید صیاد شیرازی یک نخبه نظامی بود

امیر «حاجیلو» با بیان اینکه بسیاری از شهدا از جمله شهید صیادشیرازی و حاج قاسم شهدایی بودند که راهبردهای کلان را در مقابله با دشمن داشتند، گفت: شهید صیادشیرازی یک نخبه نظامی بود.

امیر سرتیپ دوم «علی حاجیلو» فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم بیست و چهارمین سالروز شهادت سپهبد «صیاد شیرازی» با اشاره به شخصیت و اقدامات شهید شیرازی اظهار داشت: این شهید بزرگوار هسته مقاومت را در پیکره ارتش برای تربیت نیروی انقلابی در ارتش را تشکیل داد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه شهید صیادشیرازی در سال‌های پس از انقلاب اسلامی نقش موثری در حفظ انقلاب اسلامی داشت، عنوان کرد: این فرمانده تمام تلاش خود را برای حفظ ارزش‌های انقلاب و نظام انجام می‌داد.

وی با اشاره به اینکه شهید صیاد شیرازی فرمانده جهادی و میدانی بود، بیان داشت: آوازه این شهید از کشور هم فراتر رفته بود و دلیل این شهرت به خاطر مدیریت جهادی به دور از وابستگی به تجهیزات بود.

حاجیلو با اشاره به اینکه هشت سال دفاع مقدس پرافتخارترین دوران تاریخ ایران است، گفت: شهید صیاد شیرازی در قله این دوران ایستاده است.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه جهاد تبیین امروز یک وظیفه است، تاکید کرد: این وظیفه برای همگان در همه مسؤولیت‌ها است.

وی شرایط امروز کشور را مدیون خون شهدا خواند و گفت: آنچه به عنوان توفیق برای کشور می‌خوانیم به حرمت خون شهدا است.

حاجیلو با اشاره به اینکه دشمن از تمام توان خود برای ضربه زدن و توطئه علیه ایران استفاده کرده است، اضافه کرد: دشمنان برای مقابله با ایران اسلامی هیچکاه تعارف نداشته است.

فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: با عنایت خداوند خروجی تلاش دشمنان برای ایران اسلامی عزت و پیشرفت بوده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از شهدا از جمله شهید صیادشیرازی و قاسم سلیمانی شهدایی بودند که راهبردهای کلان را در مقابله با دشمن داشتند، متذکر شد: شهید صیاد شیرازی یک نخبه نظامی بود.

انتهای پیام/