جبهه مقاومت با الگوی دفاع مقدس اداره می‌شود
جبهه مقاومت با الگوی دفاع مقدس اداره می‌شود

سردار فضلی گفت: جبهه مقاومت با الگوی دفاع مقدس اداره می‌شود به همین دلیل نیز موفق و سربلند در تمامی میادین است.

سردار علی فضلی جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه عصر دوشنبه در اولین سالروز شهادت شهید مدافع حرم سردار سید احمد قریشی اظهار داشت: شهدا اعم از شهدای دفاع مقدس و مدافعان حرم عزت امروز مردم ایران رقم زدند، بنابراین زنده نگاه داشتن یاد و خاطره آنها یک وظیفه است.
وی بیان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری به این امر نیاز داریم که شهدا را به عنوان الگوی عملی به مردم به ویژه نسل جوان و نوجوان معرفی کنیم.
جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه تصریح کرد: جبهه مقاومت با الگوی دفاع مقدس اداره می‌شود به همین دلیل نیز موفق و سربلند در تمامی میادین است.
وی خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه رشادت‌های شهیدان به خوبی روایت نشده است بعداً در تاریخ هم نمی‌توان آنطور که شایسته جایگاه آنها است درباره شهیدان قضاوت کرد.

سردار فضلی گفت: شهید قریشی یکی از کسانی بود که عمر خود را در راه مجاهدت برای خدا صرف کرد و تا زمان شهادت لحظه‌ای برای آرمان‌هایش کوتاه نیامد.

وی اظهار داشت: شهید قریشی نه تنها در بین لشکر فاطمیون بلکه در بین تمام مجاهدان شهره بود، البته رشادت‌های وی به جبهه مقاومت محدود نمی‌شود و ایشان در انقلاب و دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه بیان کرد: شهید قریشی همواره آرزوی شهادت داشت و نهایتاً در لباس مدافع حرم به آرزوی خود رسید.

وی تصریح کرد: شهید قریشی همیشه به عنوان فردیس مبتکر اقدامات نوین و خلاقانه‌ای را رقم می‌زد، مثلاً ابتکارات ایشان در والفجر ۸ و در کربلای ۵ نقش مهمی در خنثی کردنم دفاع متحرک عراق داشت.

سردار فضلی متذکر شد: شهدا به ویژه شهیدانی مانند شهید قریشی باید برای تاریخ تعریف شوند تا برای نسل‌های مختلف ماندگار بمانند.

انتهای پیام