مطالبات رهبری باید سرلوحه فعالیت‌های شورای شهر در سال ۱۴۰۱ باشد
مطالبات رهبری باید سرلوحه فعالیت‌های شورای شهر در سال ۱۴۰۱ باشد

سروری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سال ۱۴۰۱ گفت: باید بیانات امام خامنه‌ای سرلوحه فعالیت‌های شورای اسلامی شهر تهران در سال جاری باشد.

«پرویز سروری» نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران صبح امروز (یکشنبه) در پنجاه و پنجمین جلسه شورا اظهار داشت: خوشبختانه حال عمومی رئیس شورای اسلامی شهر تهران رو به بهبودی است و به زودی در خدمت وی خواهیم بود.

وی ادامه داد: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط شهرداری تهران امسال سال نو را در کنار ۵۰۰ یتیم شروع کردیم و امیدواریم به روزی برسیم که کودک کار نداشته باشیم.

سروری با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای سال ۱۴۰۱ گفت: باید بیانات امام خامنه‌ای سرلوحه فعالیت‌های ما در سال جاری باشد؛ خوشبختانه امروز دولت مردمی با تمامی کاستی‌ها توانسته به خوبی کار کند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه باید در مسیر امیدبخشی و امید دادن به جوانان و ملت ایران حرکت کنیم، افزود: امروز استراتژی دشمن سیاه‌نمایی است.

وی گفت: مطالبه حضرت امام خامنه‌ای حرکت جامعه در مسیر امید بخشی و رو به رشد بودن آن است.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه تنش‌ها از شرق به غرب کشیده شده است، خاطرنشان کرد: در فضای موجود کشوری می‌توان موفق باشد که بتواند مدیریت لحظه‌ها داشته باشد؛ در فضای موجود اگر کنشگری فعال نباشیم و کنشگری منفعل باشیم منافع ملی ما تهدید خواهد شد.

وی اضافه کرد: با توجه به رخداد‌های بین‌المللی اگر بتوانیم به خوبی شرایط را مدیریت کنیم شکوفایی در اقتصاد و تولید خواهیم داشت.

سروری در پایان خاطرنشان کرد: درآمد شهرداری تهران در پایان سال از ۳۵ هزار میلیارد تومان عبور کرد و چشم انداز خوبی نسبت به آینده داریم.

انتهای پیام