خدا را شكر كه توانستيم از جهل به نور برسيم(حدیث دشت عشق)
خدا را شكر كه توانستيم از جهل به نور برسيم(حدیث دشت عشق)

شهيد «کاظم کاوه» ۲۰ مهر ۱۳۴۷ در تهران چشم به جهان گشود. وي از همان کودکي با اصول اعتقادي آشنا شد و از سن ۱۳ سالگي به اقامه نماز پرداخت و روزه مي‌گرفت. او با عضويت در بسيج به فعاليت اجتماعي خويش تداوم بخشيد و داوطلبانه به سوي جبهه رهسپار شد. «کاوه» در لشکر ۲۷ […]

شهيد «کاظم کاوه» ۲۰ مهر ۱۳۴۷ در تهران چشم به جهان گشود.
وي از همان کودکي با اصول اعتقادي آشنا شد و از سن ۱۳ سالگي به اقامه نماز پرداخت و روزه مي‌گرفت. او با عضويت در بسيج به فعاليت اجتماعي خويش تداوم بخشيد و داوطلبانه به سوي جبهه رهسپار شد.
«کاوه» در لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله‌(ص) در سمت تک‌تير‌انداز خدمت مي‌نمود و سرانجام در ۲۲ اسفند ۱۳۶۳ در حالي که در عمليات (بدر) شرکت داشت بر اثر اصابت ترکش به چشم‌هايش در منطقه عملياتي جزيره مجنون عاشقانه نداي حق را لبيک گفت و نور پاک وجودش به سرچشمه و زلال نور و حقيقت پيوست. و پيکر پاکش پس از ۱۵ سال به آغوش خانواده بازگشت.
فرازی از وصيت‌نامه شهيد:   و حال اينكه آماده مى‌شوم براى هجرتى بزرگ و تحولى عظيم، تحولى بزرگتر از تحول اول و در اين راه اميدوارم كه بتوانم از مهاجرين فى سبيل‌الله باشم. و خداى باری‌تعالى اين مهاجرت را از من قبول نمايد. عزيزان خود را آماده سازيد كه اين هجرت براى همه است. هجرتى است بزرگ كه هيچ كس نمى‌تواند به ‌اين هجرت نرود. و چه بهتر است كه اين هجرت را با عشق و ايثار جان به‌ خدا به ‌پايان برسانم.خداوند را شكر مى‌كنیم كه به ما منت گذاشت و ما را مسلمان به دنيا آورد و ما را شيعه پروراند. و خدا را شكر مى‌كنيم كه توانستيم از جهل و تاريكى به نور و روشنايى برسيم.

سرویس کیهان » اخبار

۳۰ تير ۱۳۹۸