ای خواهرانم با حجاب خود حافظ خون شهیدان و انقلاب باشید
ای خواهرانم با حجاب خود حافظ خون شهیدان و انقلاب باشید

روحانی شهید «حسن وردیانی» در قسمتی از وصیتنامه خود آورده است: و ای خواهرانم پیام تمامی شهیدان از صدر اسلام تا کنون این است که حجابتان را رعایت کنید و زینب وار به زندگی خود ادامه دهید و با حجاب خود حافظ خون شهیدان و انقلاب باشید.

کد خبر: ۴۲۵۰۳۱
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۹ – ۲۰:۳۸ – ۰۴November 2020

به گزارش خبرنگار دفاع‌پرس از بوشهر، روحانی شهیدای خواهرانم با حجاب خود حافظ خون شهیدان و انقلاب باشید «حسن وردیانی» در ۱۳۴۶/۱/۲ در بوشهر دیده به جهان گشود و در ۲۱ دیماه سال ۱۳۶۵ در شلمچه به شهادت رسید.

وصیت نامه شهید:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

کل نفس ذائقه الموت ( هرنفسی طعم ناگوار مرگ را خواهد چشید).

حمد و سپاس مخصوص خداوند عالمیان است که چگونه زیستن را به ما آموخت و ما را به راه راست هدایت کرد و توفیق نصیبمان کرد تا در راهش قدم برداریم و باز هم سپاس خداوند سبحان که ما را از حمله سربازان امام زمان(عج) و نائب برحقش امام امت قرارداد تا تولدمان را در رکابش بدست آوریم.

سلام بر مهدی موعود(عج) که نجات دهنده انسانها از زیر یوغ ستمکاران است و با آمدنش جهانی پر از عدل و داد بوجود می آید و از شیاطین راحت می شود.

و سلام بر رهبر با عظمت و کوه استوار و نائب امام زمان (عج) که از دوران انقلاب به بعد تولدی تازه به ما داده  و راه قرآن را نشانمان داد تا بتوانیم مثل سرور شهیدان حسین بن علی (ع) در راه خدا جان فشانی کنیم.

و سلام بر سرور شهیدان عالم ابا عبدا… (ع) که با ریختن خون خویش شور و شوق نسبت به شهادت به ما داد که اکنون در کربلای ایران مشاهده می شود.

و سلام بر امت حزب ا… و شهید پرور ایران که به اسلام افتخار آفرید و اسلام را زنده و ثابت کرد که جنگ و قحطی و چیزهای دیگر امتحان خداوند است و نمی تواند آنها را از پا درآورد.

مادرم سلام علیکم، ای مادر از اینکه با نبودن پدر در خانواده زحمت بسیار متحمل شدی تا مرا تربیت کردی و به این سن رسانیدی بسیار تشکر می کنم.

ولی به تو بگویم که ناراحت نباش چونکه امانتی بودم در دست تو و تو هم این امانت را به صاحب اصلی اش تحویل دادی و خودت هم می دانی که این راهی است که خودم رفتم و مشتاقانه دویدم و کسی هم نبوده که بتواند ما را از این راه برگرداند؛ زیرا انسانیت و عشــق را در این راه می دیدیم و خودت هم می دانی که آخرین راه به چه جایی ختم می شود، به جایی که باید جانم را در راه خدا می دادم که ای کاش صدجان داشتم تا در راهش بدهم.

پس از شما می خواهم که ناراحت نشوید تا دشمنان اسلام و انقلاب خوشحال نشوند. و این را هم بگویم که با از دست دادن فرزندتان فکر نکنید که دین خود را نسبت به انقلاب و امام به اتمام رسانیده اید.

بدانید که تازه اول کار است و باید خدمت کنید نسبت به انقلاب و امام را که چون کوهی استوار بوده حتما تنها نگذارید وهمیشه یاریش کنید.

و ای برادران و خواهرانم دلم می خواهد بخاطر رضای خدا شما هم صبر پیشه کنید و صابر باشید و پیرو ولایت فقیه باشید و امر به معروف و نهی از منکر یادتان نرود تا جامعه خوبی داشته باشیم.

و ای خواهرانم پیام تمامی شهیدان از صدر اسلام تا کنون این است که حجابتان را رعایت کنید و زینب وار به زندگی خود ادامه دهید و با حجاب خود حافظ خون شهیدان و انقلاب باشید.

و ای امت حزب ا… شما هم که الحمدا… درصحنه بوده اید، این حضور خود را ادامه داده و پشتیبان ولایت فقیه باشید تا آسیبی به این مملکت نرسد تا امام زمان(عج) خودش بیاید و شرکت در نماز جمعه و سنگرهای مساجد و خواندن دعا حتماً یادتان نرود.

من از همه راضیم و امیدوارم که شما نیز مرا ببخشید.

بیاری خدای توانا

انتهای پیام/

خبرگزاری دفاع مقدس